Головна : Новини

Протеїнові батончики як альтернатива білкової їжі

, 21:36
0 722

Про цінність білкової їжі написано безліч статей в багатьох онлайн та офлайн виданнях. Ми ж хочемо спробувати донести до Вас неймовірно корисну інформацію про такий альтернативне джерело білка (протеїну), як протеїнові батончики . Інформація ця буде актуальна, насамперед, для людей, які активно займаються силовими видами спорту, зокрема – бодібілдінгом і пауерліфтингом.

Для початку, давайте розберемося, що ж являє собою. Це виріб, вироблене багатьма відомими у всьому світі виробниками спортивного харчування, виглядає як звичайний шоколадний батончик. Тим не менш, продукт це не зовсім звичайний, та і за вартістю він відрізняється. Основними складувими компонентами протеїнового батончика є високоякісний протеїн і корисні вуглеводи, які в такій кількості не призводять до появи жирових відкладень, а от запаси білка в організмі різко поповнюються.

Особливістю протеїнових батончиків є їх мобільність. Завдяки досить компактним розмірам, Ви з легкістю зможете взяти їх з собою куди завгодно: на роботу, навчання, на прогулянку, для того, щоб в будь-який момент мати можливість швидко і здорово перекусити, без ризику вжити зайву кількість нутрієнтів. Як правило, в протеїновому батончике міститься близько 20 грамів білка і 30 грамів вуглеводів, що є оптимальною нормою дляодноразового прийому в проміжку між їжею. Такі батончики виробляються в різних смаках: банановому, шоколадному, ванільному, кокосовому, смаку лісового горіха і ягід.

Що ж стосується часу і кількості прийому батончиків протеїнових , то тут можемо порадити одне основне правило: краще всього з'їдятьать такий батончик в проміжках, між прийомами основного денного раціону, що включає інші спортивні добавки, такі як протеїн, креатин та ін. За кількістю – завжди потрібно орієнтуватися на необхідну норму калорійності, щодо Ваших цілей – набору м'язової маси, або сушки рельєфу. У випадках, коли мова йде про набір вагаа, можна дозволити собі з'їсти кілька більшу кількість протеїнових батончиків в день. У ситуації, коли навпаки, важливий скрупульозний контроль вуглеводів в періоді сушіння – буде доцільно дещо обмежити кількість таких перекусів протягом дня.

У кожному разі, закликаємо Вас уважно читати состави будь-якого спортивного харчування і строго контролювати кількість споживаних калорій.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ