Головна : Новини

Професійний догляд і турбота про літніх людей в приватному пансіонаті «Тепло любих»

, 07:48
0 322
пансіонат для літных людей

Старість тягне за собою слабкість, немічність, втрату здоров'я. З роками літня людина все більше потребує постійної уваги та сторонньої допомоги, які зайняті роботою, сімейними клопотами діти не завжди можуть забезпечити. Крім того, догляд за хворими людьми похилого віку вимагає досвіду та спеціальної освіти. Вирішити проблему можна звернувшись у приватний пансіонат для людей похилого віку «Тепло любих». Тут, крім лікування, професійного догляду, постояльці отримують можливість спілкуватися, знайомитися з іншими людьми, розвиватися, вести повноцінне, насичене життя.

Кому потрібні послуги будинку престарілих?

У пансіонат звертаються сім'ї, які не можуть забезпечити літньому родичу цілодобовий догляд, необхідну увагу. Тут пенсіонер буде в цілковитій безпеці. Моніторинг стану здоров'я проводиться щодня, лікарі та медсестри надають медичну допомогу та необхідне лікування, персонал займається вирішенням побутових питань.

У програму проживання входять:

  • смачне, оптимально збалансоване, різноманітне харчування;
  • гігієнічний догляд;
  • організація захоплюючого дозвілля.

Літня людина отримує унікальний шанс займатися улюбленою справою, заводити нових друзів, повноцінно спілкуватися, що вкрай важливо в похилому віці.

Незамінні послуги будинку престарілих для людей з інвалідністю, лежачих хворих. У пансіонаті їм буде надане грамотне лікування, послуги доглядальниці, допомога у вирішенні побутових завдань, психологічна підтримка. Медичні меблі, спеціальне обладнання та оснащення дозволяють гарантувати безпеку постояльців і значно полегшують їхнє життя. Навіть прикуті до ліжка люди похилого віку регулярно здійснюють прогулянки, беруть участь у різних святах і заходах, ведуть повноцінне життя.

Професійний підхід потрібно за старими, що страждають на хворобу Альцгеймера або Паркінсона, деменції. Забезпечити оптимальний догляд у домашніх умовах практично неможливо. У центрі вони зможуть пройти реабілітаційні програми, які пригнічують патологічний процес і сприяють частковому відновленню втрачених навичок.

Пенсіонери, які страждають важкими захворюваннями, які перенесли інфаркти, інсульти, травматичні ушкодження, операції, можуть пройти в пансіонаті лікувальний або реабілітаційний курс, відповідно до рекомендацій лікаря. Співробітники простежать за тим, щоб людина вчасно приймала ліки, правильно харчувалася, займалася лікувальною гімнастикою, проходила фізіотерапевтичні процедури.

Переваги центру

Перевагами хоспісу в Києві «Тепло любих» є:

  1. Комфортні умови проживання.
  2. Зручне розташування в екологічно чистому районі, недалеко від міста.
  3. Команда досвідчених фахівців.
  4. Широкий спектр послуг.
  5. Можливість постійного проживання постояльців або розміщення на деякий час (наприклад, коли родичам потрібно виїхати або на період проходження реабілітації).

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або на сайті пансіонату.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ