Головна : Новини

Огляд оглядів iPhone 11 Pro

, 20:31
0 214
iPhone 11 Pro

Apple дала журналістам провідних іноземних видань екземпляри флагманського смартфона iPhone 11 Pro для огляду. Сьогодні всі ці огляди були випущені. Оглядачі розповіли про всі головні плюси та мінуси нового гаджета, щоб читачі могли зробити для себе висновок: "Варто купувати iPhone 11 Pro, чи ні". До речі, в Україні цей смартфон можна придбати на сайті.

iPhone 11 Pro: огляд

Головний редактор The Verge Нілай Патель залишився під враженням від камери ногово айфона. За його словами, якість фотографій перевершує всі Android-флагмани. Тим не менш, він підкреслив, що в умовах низької освітленості та деяких інших сценаріях, наприклад, при зйомці портретних фото з сильною штучним підсвічуванням, якість знімків погіршилася. Так що є до чого прагнути.

Журналісти видання WIRED виявилися менш вражені камерою. Оглядачі заявили, що в iPhone 11 Pro Max (вони тестували 6,5-дюймовий смартфон) дійсно покращилася загальна якість зйомки, зокрема, деталізація, але погіршилася якість передачі кольору. Також вони були здивовані тому, що Apple видалила з нового iPhone 11 Pro настройку, яка дозволяла зберігати звичайну версію знімка разом із зображенням з HDR-обробкою.

Нічний режим зйомки iPhone 11 Pro сподобався журналістам сильніше, ніж в інших смартфонах. Він включається автоматично, як тільки пристрій визначає нестачу освітленості. На інших смартфонах нічний режим доводиться включати вручну.

Крім цього, у WIRED високо оцінили збільшений час автономної роботи iпристрою. Для розрядки смартфона з 94 до 57 % було потрібно близько 23 годин.

Ресурс TechCrunch теж заявив про те, що функція підвищення HDR в iPhone 11 Pro створює зображення з набагато кращим балансом контрастності та кольору в порівнянні з «плоскими» фотографіями на iPhone XS.

Найсильніше оглядача Метью Панзаріно вразив нічний режим. За його словами, він робить iPhone 11 Pro безальтернативно кращим для зйомки увечері та вночі.

У всіх оглядах підкреслюється, що нічний режим iPhone 11 Pro природним чином робить сцену світлою. Знімок не стає синтетичним і не розчаровує кількістю шумів. Оглядачі The New York Times заявили, що знімки на iPhone 11 Pro при слабкому освітленні виходять куди більш яскравішими та природнішими без спалаху, ніж з ним.

Не всі журналісти змогли оцінити поліпшену функцію розпізнавання обличчя Face ID. У TechCrunch і деяких інших виданнях заявили, що досвід використання Face ID не відрізняється в порівнянні з iPhone XS. А ось експерти USA Today помітили, що Face ID став працювати швидше та визначати обличчя власника під різноманітними кутами.

Висновки

iPhone 11 Pro був високо оцінений оглядачами провідних видань. Одначе, багато з них відзначили, що і торішні смартфони залишаються відмінним вибором. Саме тому вони вважають, що звичайний цикл поновлення iPhone повинен сповільнитися ще сильніше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ