Головна : Новини

Самі дієві мазі з трав

, 17:22
0 1002
мазі з трав

Найбільш дієві мазі виготовляють з таких натуральних інгредієнтів, як: трави, продукти життєдіяльності лускокрилих, змій та бджіл (до речі, придбати їх можна пройшовши за цим посиланням). Основа для таких ліків частіше всього жирова (наприклад, різноманітні олії), бо це дозволяє лікарським речовинам надзвичайно легко проходити крізь шкіру та вбиратися в організм. Як результат, це і стало причиною використання саме цих речовин для виготовлення мазей з трав. Ну а далі, ми безпосередньо розглянемо найбільш дієві мазі на травах.

Мазь на основі прополісу

Натуральний склад крему допоможе з відновленням суглоба і навколосуглобових тканин, поверне рухливість. Компоненти воску збільшують швидкість протікання обмінних процесів, кровообігу. Тканини суглоба отримують додатковий приплив вітамінів і мікроелементів, що стимулює утворення синовії, синтез гіалуронової кислоти, протеогліканів — структурних компонентів синовіальної рідини. Мазь прискорить регенерацію тканин і відновлення після:

  • переломів;
  • розтягнень;
  • ударів.

Вона володіє симптом-модифікуючою дією, знімає набряк, почервоніння, зменшує больовий синдром.

Мазь живокосту

Мазь живокосту можна сміливо назвати маззю на всі випадки життя. Вона:

  1. допоможе впоратися з хронічним болем у спині (наприклад, при дегенеративних захворюваннях хребта та остеохондрозі, радикулопатіях, системних захворюваннях сполучної тканини), м'язах і суглобах;
  2. ефективна при лікуванні переломів кісток;
  3. застосовується для лікування ран, які довго гояться і трофічних виразок.

Гепаринова мазь для омолодження шкіри

Через зниження вироблення еластану та колагену наша шкіра старіє. Доступні косметичні засоби не в змозі допомогти всім, а на сироватки та креми «люкс» класу далеко не в кожного є гроші. На щастя дешева гепаринова мазь справляється з цими проблемами на всі сто відсотків. Вона покращує кровообіг, а також розширює судини. Як результат, в тканинах шкіри нормалізуються обмінні процеси, причому природним чином, без введення різноманітних лікарських препаратів. Шкіра омолоджується без вшивання ниток, підтяжки та пластичних операцій.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ