Головна : Новини

Особливості вибору і застосування тест-смужок для глюкометра

, 12:44
0 1479
тест-смужки для глюкометра

Рівень глюкози в крові — це важливий параметр стану організму, тому його контроль необхідний діабетикам, спортсменам та іншим людям, які перебувають у групі ризику. Різниця лише в тому, як часто потрібно проводити дослідження. Діабетикам потрібно робити аналіз регулярно, іноді кілька разів на день, тому потрібні тест-смужки для глюкометра і сам прилад. Перш ніж вибрати пристрій слід враховувати безліч нюансів. Зокрема, що до кожної моделі підходять певні витратні матеріали. Так тест-смужки Акку-Чек Перформа призначені для моделей Акку-Чек Перформа і Перформа Нано, а смужки Акку-Чек Актив для пристроїв Актив Нью й Глюкотренд. Це стосується всіх глюкометрів, незалежно від виробника. Хоча зовні тестові смужки виглядають ідентично, але на ділі вони різні, більш того, у багато приладів при відкритті нової упаковки потрібно вставити чіп або ввести код, вказаний на флаконі, а в деяких моделях передбачене автокодування. Далі, ми розглянемо у чому полягають відмінність між різними тест-смужками. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://s55.com.ua/g51815675-test-poloski-dlya, в якому їх безпосередньо можна придбати.

Чим відрізняються тест-смужки для глюкометра?

Визначення рівня глюкози, в залежності від типу приладу, здійснюється фотометрическим або електрохімічним методом. Виникає хімічна реакція між кров'ю і ферментом на тест-смужці. У разі фотометрії, як в моделі Акку-Чек Актив, концентрація глюкози визначається зміною кольору, а в приладі з електрохімічним принципом вимірювання (Акку-Чек Перформа) за допомогою потоку електронів, аналізується і перетворюється в показання. Немає суттєвої різниці між методами дослідження з точки зору: процедури вимірювання, точності, кількості, необхідної для аналізу, крові та часу дослідження. Хімічний елемент, що лежить в основі технологій визначення — однаковий. Електрохімічний метод більш сучасний і зараз в основному випускаються глюкометри, що працюють за таким принципом.
Критерії вибору тест-смужок для глюкометра

Є кілька параметрів, на які слід звертати увагу:

  • Вартість тест-смужок. Вона може стати визначальним фактором при виборі глюкометра. Кожна смужка призначена для одноразового застосування і якщо доводиться регулярно проводити дослідження, то їх потрібно багато, відповідно і кошти підуть чималі. Буває, що до недорогого пристрою йдуть дорогі смужки, тому перед придбанням слід підрахувати, скільки коштів в місяць доведеться витратити на смужки.
  • Наявність у вільному продажі. Це один з основних критеріїв, трапляється, що купивши глюкометр з дешевими тестовими смужками, потім з'ясовується, що вони надходять в аптеки та спеціалізовані магазини з перебоями або доводиться довго чекати доставку через інтернет з іншого міста. Це неприпустимо для діабетиків, яким потрібно постійно тримати ситуацію під контролем.
  • Упаковка. Тест-смужки випускаються кожна в окремій обгортці або у флаконі по 25 штук. Якщо нема потреби вимірювати рівень глюкози регулярно, то краще вибрати перший варіант упаковки.
  • Кількість виробів в коробці. Тест-смужки випускаються по 25 (1 флакон) і 50 штук (2 флакони по 25 шт). Для тих, кому потрібен постійний контроль, краще брати відразу велику упаковку, це вигідніше за ціною.
  • Термін зберігання. Він вказується на коробці. Тест-смужки після відкриття флакона, в залежності від виробника, потрібно використовувати протягом 3 - 6 місяців, в деяких випадках, як з Акку-Чек Перформа вони придатні протягом всього терміну, зазначеного на упаковці, незалежно від дати відкриття.

Правила застосування тест-смужок

Використання тест-смужок не викликає труднощів, але щоб отримати точний результат потрібно дотримуватися простих правил:

  1. Після включення приладу, код, що з'являється на екрані, повинен відповідати тому, що вказаний на флаконі.
  2. Завжди тримати флакон закритим, щоб тест-смужки мінімально контактували з повітрям і використати виріб протягом декількох хвилин після відкриття.
  3. Не застосовувати виріб після дати, зазначеної на упаковці. Якщо робити аналіз з простроченою смужкою, результат може виявитися неточним.
  4. Не можна наносити кров і контрольний розчин до того, як смужка буде вставлена в гніздо приладу.
  5. Дотримуватися температурного режиму. Зберігання тест-смужки потрібно при температурі від + 2 до 32 o С, а використовувати при температурі від - 6 до 44 o С.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ