Головна : Новини

Переваги та недоліки електричної газонокосарки

, 11:56
0 1081
електрична газонокосарка штіль

Якщо ви втомилися витрачати багато сил та часу на прибирання газону перед вашим маєтком або стрижку трави в саду, тоді саме зараз настав час купити газонокосарку. Даний пристрій суттєво полегшить вам завдання, пов'язане з покосом газону. Але, скоріше за все, ви зіткнетеся ще з однією проблемою: "Який агрегат вибрати?". А все тому, що сучасний асортимент пристроїв для підстригання газону дуже широкий, як результат, навіть досвідчений садівник-дачник може заплутатися.

Хоча й основне призначення у цих пристроїв однакове - скошування трави, але кожна модель має свої власні технічні характеристики та параметри. Наприклад, за джерела живлення, є: механічні, газові та електричні газонокосарки. Найбільш сучасними та просунутими є електричні пристрої. Далі, ми розглянемо їх основні "+" та "-".  Ну а розповість нам про це співробітник компанії "Штіль": https://www.stihl.ua/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-STIHL/%D0%93%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8/0102644/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96-%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B8.aspx, яка безпосередньо є їх виробником.

Переваги електричної газонокосарки:

  • Перш за все, це дуже низький рівень шуму в порівнянні з бензиновими аналогами, що, погодьтесь, важливо, коли поруч з вашою ділянкою є сусідські будинки.
  • Крім того, електричні пристрої відрізняються від бензинових "колег" екологічністю, адже під час роботи вони не викидають в атмосферу вихлопні гази.
  • Також варто відзначити їх простоту в використанні, оскільки власникам не потрібно турбуватися про паливо (купувати, проводите час, при заправці, зливати бензин, що залишився в баку після роботи, очищати внутрішні елементи, що контактують з паливом та ін.).
  • Ще одна перевага — мала вага, завдяки якій газонокосарки стають дуже маневровими, практичними та простими у використанні. Навіть жінка може легко впоратися з цією технікою.
  • Купівля цього пристрою обійдеться вам дешевше. Окрім того, після підвищення ціни на бензин економія на експлуатації електричної газонокосарки буде дуже помітною.
  • Для роботи даних приладів не потрібна особлива попередня підготовка.

Недоліки електричної газонокосарки:

  • Перш за все, вам не слід вибирати електричний пристрій, якщо вам доводиться підстригати траву на великій площі, — вони для цього не призначені. Радіус робочої зони обмежений довжиною шнура живлення, якого часто недостатньо, і тому потрібно додатково використовувати ще й подовжувач.
  • До мінусів також можна віднести потребу стежити на постійній основі за тим, щоб шнур пристрою не перебував у робочій зоні та не був пошкоджений.
  • Крім того, газонокосарка такого типу повністю залежить від доступу до електромережі. Правда, деякі моделі можуть працювати автономно (з акумулятором).
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ