здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Малий бізнес, як альтернатива роботі на дядька

Жовтень 26 2014

Кожен дорослий (по законодавчому визначенню) людина в світі проязань працювати (в силу своїх фізичних можливостей) і заробляти певну суму грошей, щоб забезпечити потреби свої і своєї сім'ї. Від цього нікуди не дітися, оскільки все в цьому світі має свою ціну в грошовому еквіваленті. На жаль, далеко не всі працівники задоволені своєю професійною діяльністю: когось не влаштовує режним роботи або умови праці, когось - умови і обсяг оплати праці, а когось – і те, і інше. В таких умовах необхідно, або шукати нове місце роботи, в надії, що новий роботодавець буде більш лояльним у здійсненні ваших очікувань і вимог, або спробувати створити свою власну справу (бізнес) і самому створювати і удовлетворять умови. Природно, що більшість наших співгромадян не здатне створити з нуля велику компанію - для цього необхідне поєднання великих капіталовкладень, рейтингової ідеї, декількох років, а то й десятиліть, успішної роботи. Тому, кращим варіантом буде створення малого бізнесу. Для його реалізації, звичайно ж, важливі капіталовкладення (НАМНого менші), але більш важлива реально соціально-необхідна цікава ідея, до речі цікаві ідеї малого бізнесу в Україні можна знайти на форумі:. Поле дії тут досить широко, наприклад:

- ідеї виробництва товарів або надання послуг;
- ідеї з невеликим стартовим капіталом, гендерно диференційовані;
- Ідеї, в основі яких лежить новизна або готовий бізнес;
- вже існуючі або успішно реалізовані ідеї.

← Наручний годинник U-BOAT Як вибрати кухонні стільці  
Переглядів: 314
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен