здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Види протезування зубів

Жовтень 28 2014

Напевно, буде досить проблематичним, знайти таку людину на нашій планеті, який хоч раз в житті не відчувавпроблем із зубами. Що говорити, якщо, приміром, карієс за статистикою є одним з лідерів за кількістю звернень до лікаря серед усіх медичних захворювань. Важливість здоров'я і цілісності зубів важко переоцінити, як з практичної (треба ж чимось жувати і без дискомфорту), так і з естетичної (гарну посмішку ніхто не відміняв, особливов нашому за ангажованому суспільстві) точки зору. Як вже було сказано вище, наявність зубів нітрохи не поступається за важливістю, та й за кількістю звернень. Відсутнім зуби можуть з різних причин (травми, несвоєчасне звернення до лікаря, фізіологічні особливості та інше), але проблему це можна усунути за допомогою методик ортопедичної стоматологіі. Взагалі, в ортопедичної стоматології, та й в цілому в медичній практиці, заміщення втрачених зубів або частин тіла називається протезуванням. може мати різні форми і методики, які об'єднуються в три великі групи:

- незнімне протезування . Назва говорить сама за себе - вцьому випадку відсутній зуб замінюється на жорстко фіксується протез. Фіксація відбувається за рахунок спеціальних зубних цементів. При цьому протез кріпиться до решти зуба (наприклад, корені) або сусіднього зуба (зубам), що вимагає видалення шару емалі. До цієї групи відносять коронки, мости, люмініри, вініри, вкладки;

- знімне протезування . Використовується, як правило, при великій або повної втрати зубного ряду і полягає в його штучному заміннику - вставною щелепи. У цій групі можуть використовуватися протези повного, умовного або часткового типу;

- комбіноване протезування . Цей вид протезування передбачає використання збірних конструкцій протезів, що включають, як знімні, так і незнімні елементи. До цієї групи протезів відносять імплантанти, що складаються з незнімного, імплантують гвинтового аналога кореня, до якого кріпиться корончатий аналог зуба. Цей вид протезування найбільш дорогий, але дозволяє піти прот деформації сусідніх зубів.

← Екстендер Прилад для... П'ять переваг компанії... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен