Головна : Новини

Кондиціонери Gree: що потрібно знати?

, 22:37
0 379
Кондиціонер Gree

Корпорація Gree є всесвітньовідомим постачальником побутових, напівпромислових та промислових кондиціонерів. Дана компанія встигла швидко завоювати авторитет у світі кліматичного обладнання. Це не випадково, оскільки словосполучення «кондиціонер Gree» давно стало синонімом таких понять, як: «надійність», «якість», «сучасні технічні рішення». Кондиціонер Gree - це втілення турботи компанії-розробника про здоров'я і затишок людей, а також створення сприятливого клімату в кожному будинку.

Переваги кондиціонерів Gree

В даний час Gree виробляє близько 7000 моделей спліт-систем для кондиціонування об'єктів різного призначення. У компанії одна з найбільших у світі виробничих баз — понад 10 заводів, оснащених найсучаснішим технологічним обладнанням, знаходяться в США, Південно-Східній Азії, Південній Америці. У всіх країнах, куди поставляються кондиціонери Gree (в тому числі в Україну) є великі мережі авторизованих сервісних центрів.

Компанія однією з перших стала застосовувати інверторну технологію. Кондиціонери Gree Inverter мають ряд переваг:

  • довговічність (за умови належної експлуатації вони можуть пропрацювати протягом 10 років і більше);
  • знижене на 20-25 % споживання електроенергії;
  • знижений на 2-4 дБ рівень шуму.

Інверторні кондиціонери від Gree є відмінним рішенням для установки у квартирі або в приватному будинку (зокрема, в спальні).

Всі сучасні моделі кондиціонерів Gree мають 4 або більше режимів роботи (охолодження, обігрів, вентиляція, м'яка осушення повітря і т. д.). При оснащенні фірмовими «зимовими комплектами» агрегати можуть працювати в штатному режимі при температурі вуличного повітря до - 30 0 С. Абсолютна більшість моделей мають такі корисні функції, як:

  1. іонізація повітря;
  2. інтелектуальне управління режимами;
  3. багатоступенева фільтрація;
  4. дезінфекція повітря;
  5. рівномірний розподіл повітряних потоків.

Широкий вибір дизайнерських рішень дозволить кожному покупцеві підібрати відповідний йому варіант за формою та кольором.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ