Головна : Новини

Як правильно вибрати глюкометр?

, 10:08
0 1345
глюкометр

Глюкометр — це пристрій, який вимірює вміст глюкози в крові. Він використовується пацієнтами, що страждають на діабет, для контролю рівня цукру в крові та для регулювання прийому інсуліну. Зазвичай він використовується разом із тест-смужками для збору крапель крові. Проте, в останні роки з'являються менш інвазивні способи контролю глікемії. З огляду на поширеність діабету в усьому світі, розвиток систем контролю рівня глюкози в крові в даний час є одним з пріоритетів в галузі охорони здоров'я. Далі, ми поговоримо про те, які основні характеристики необхідно враховувати при виборі глюкометра.

Характеристики, які необхідно враховувати при виборі глюкометра

Глюкометр повинен відповідати потребам кожного пацієнта. Тому перед покупкою необхідно враховувати кілька факторів, таких як:

  • Простота використання. Інтерфейс глюкометра повинен бути інтуїтивним, легко показувати результати та їх інтерпретацію. Деякі моделі мають зручний та простий у використанні сенсорний екран. Бажано, щоб розмір і форма влаштування дозволяли тримати його в руках.
  • Простота в транспортуванні. Оскільки пацієнт повинен мати можливість проводити вимірювання в будь-якому місці та в будь-який час доби, дуже важливо брати до уваги простоту транспортування пристрою. Для цього пацієнт віддасть перевагу легкій та компактній моделі. Вага приладу має важливе значення, особливо для маленьких пацієнтів.
  • Одиниці виміру рівня цукру в крові. В залежності від моделі глюкометра результати можуть бути виражені в г / л, мг / дл або ммоль / л. Це може ввести пацієнта в оману, якщо він спочатку не зверне увагу на обрану одиницю виміру. Перерахунок мг / дл в г / л проводиться діленням числа на 100. Наприклад, якщо глюкометр встановлений на мг / дл і відображає результат 123, це означає, що рівень глюкози в капілярної крові пацієнта складає 1,23 г / л. Перерахунок ммоль / л в г / л проводиться шляхом множення ммоль / л на 0,18.
  • Використання чіпа (коду). Для деяких глюкометрів кожна коробка тестових смужок містить спеціальний чіп, який повинен утилізуватися після використання. Неправильне налаштування глюкометра та тест-смужок відведення може привести до помилок в результатах. У разі використання глюкометрів такого типу перед кожним вимірюванням необхідно переконатися, що код, який відображається, відповідає коду, зазначеному на упаковці тест-смужок. У разі невідповідності вимірювання не можуть бути проведені. Однак, існують моделі, які не вимагають введення коду для забезпечення якості результатів.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ