Головна : Новини

Онлайн-магазин Смужка — якісні товари для діабетиків

, 13:13
0 521
товари для діабетиків

Цукровий діабет — дуже поширене в сучасному світі захворювання, від якого страждають люди різного віку. Незалежно від того, чи є хвороба спадковою або набутою, підвищений рівень цукру в крові може доставляти людині масу незручностей. На жаль, зовсім позбутися від цієї недуги неможливо. Зате підтримувати свій організм в комфортному стані цілком реально!

Смужка — спеціалізований супермаркет

Інтернет-магазин товарів та обладнання для діабетиків https://smuzhka.com.ua/ - це місце де знайдете все необхідне, щоб звести дискомфорт, який приносить ця хвороба, до мінімуму. А демократичні ціни роблять запропоновану в каталозі продукцію доступною практично всім нужденним.

Смужка вже не перший рік займається продажем товарів для хворих на діабет на території України. Як результат, їм вдалося зібрати максимально повний набір продуктів, які можуть стати в пригоді даної категорії людей. Тут ви можете придбати:

  • катетери;
  • глюкометри;
  • шприц-ручки;
  • термосумки для шприц-ручок та інсуліну й т. д.

І це далеко не повний список того, чим інтернет-магазин може забезпечити своїх клієнтів, зробивши їх будні комфортними та безпечними.

Основні переваги онлайн-магазину Смужка:

  • Різноманітність і повнота асортименту. Даний магазин — це не рядова аптека або аптечний кіоск, а спеціалізована торгова точка, діяльність якої спрямована на обслуговування людей з певними проблемами зі здоров'ям. Відповідно, набір спеціалізованих товарів тут відрізняється максимальною повнотою.
  • Відсутність географічних обмежень. Смужка працює з клієнтами, які проживають в різних регіонах, доставляючи замовлення навіть у віддалені куточки України.
  • Вигідні ціни при високій якості. Компанія безпосередньо співпрацює з виробником, що дозволяє їй уникати допомоги посередників і зайвих націнок. Відповідно, вартість продукції тут буде вигідною, а її якість — перевірено високою.
  • Можливість відвантаження замовлень різних обсягів. Всі запропоновані в каталозі позиції завжди є на складі. Тому тут можна без проблем купити діабетичні товари у вигляді дрібної роздрібної партії або оптом.
  • Можливість швидкого оформлення замовлення. Смужка цінує час клієнтів, тому оформити замовлення тут можна дуже швидко. Для цього потрібно скористатися електронною формою заявки або номерами телефонів: +38 099 260 86 82, +38 098 097 09 66,+38 063 073 04 47.
  • Кваліфікована допомога. При необхідності покупці завжди можуть звернутися до продавця-консультанта за кваліфікованою допомогою. Спеціаліст прояснить моменти, які цікавлять та допоможе визначитися з вибором потрібного продукту.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ