Головна : Новини

Переваги покупки взуття в інтернет-магазинах

, 21:49
0 941
купівля взуття в інтернет-магазині

Згідно з даними аналітичних агентств, обсяг онлайн ринку в Україні за 2019 рік перевищив 80 мільярдів гривень. У 2020, за прогнозами, цей показник збільшиться до 100 мільярдів. І це тільки в сегменті фізичних товарів. У рейтинг найбільш популярних речей, які українці замовляють в інтернеті, входять товари щоденного використання, косметика і парфумерія, електроніка та садовий інвентар. Однак більше і частіше за все в онлайн магазинах купують одяг і взуття (наприклад , в 2018 році було понад 4 мільйонів замовлень). Чим можна пояснити такий попит? Нумо розберімося. А розповість нам про це співробітник інтернет-магазину engros.com.ua, в якому безпосередньо можна придбати якісне взуття від виробника.

Ціни дешевші, ніж у звичайних магазинах

Ключовим критерієм вибору для рядових споживачів залишається ціна. Так ось, в інтернеті вона істотно нижча. Різниця в ціннику на одні й ті ж позиції товарів у звичайному та онлайн магазині може становити до 50 % на користь віртуального постачальника. І це без урахування розпродажів, акцій, промокодів. Тобто, просто відвідавши магазин в інтернеті, ви можете заощадити на покупці взуття кілька сотень гривень.

Річ у тім, що інтернет-магазини не витрачають кошти на оренду торгових приміщень, не містять великий штат консультантів, співпрацюють безпосередньо з виробниками, а податкове навантаження на них, як правило, менше. Все це дозволяє пропонувати привабливий цінник.

Широкий асортимент взуття

Асортимент роздрібних позицій і взуття оптом в інтернеті теж більший. На сторінках великих онлайн майданчиків відвідувач може знайти каталоги з тисячами моделей від десятків брендів. Це не тільки вітчизняне взуття з Харкова і Львова або імпорт з Туреччини, а й фірмове взуття від таких всесвітньо відомих брендів, як: Nike, Adidas, Puma й ін.

Саме в Мережі найчастіше можна серед перших купити нові моделі кросівок і черевиків, які поки не з'явилися на прилавках мережевих магазинів. В інтернеті з легкістю знайдуться репліки дорогого взуття, які продаються дешевше оригіналу на 70-80 %, або недороге, але якісне взуття невеликих іноземних фабрик.

Комфорт та гарантія безпеки покупок

Вибирати взуття ви зможете в комфортній домашній обстановці, не переживаючи, що над вами стоїть консультант. Спокійно порівнюйте опис і ціни.
Багато в чому на популярності онлайн-покупок в інтернеті в останні 5 років позначилося підвищення рівня безпеки для споживача.

Повертаючись до купівлі взуття, можна відзначити комфортні для замовників умови обміну і повернення товару після примірки, відсутність передоплати, оперативну доставку покупки в будь-який регіон країни.

Доставка товару, замовленого в інтернеті, сьогодні здійснюється не тільки поштою, але й транспортними компаніями, тому очікування замовлення, як правило, обмежується максимум декількома днями.

Висновки

Все це робить покупку взуття онлайн практичною і вигідною альтернативою походу в магазин або на ринок за обновкою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ