Плюси та мінуси шкіряних меблів
0 1997
Шкіряні меблі завжди асоціювалися з респектабельністю. Її статусна функція навіть більш значуща, ніж практична, але чи дійсно ці меблі такі гарні? Чи варто купувати їх, і якщо так, то чому? Спробуємо розібратися. Далі, ми розглянемо основні переваги та недоліки шкіряних меблів. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://europedivan.com.ua/, в якому безпосередньо можна придбати елітні шкіряні меблі з Європи, які були у вжитку.
Переваги шкіряних меблів:
- Респектабельність. Почнемо з того, про що говорили вище. Ніякі інші м'які меблі так не підкреслюють приналежність до еліти, як шкіряні. А ось відповідь на питання, чому так відбувається, криється в наступних плюсах.
- Довговічність. Натуральна шкіра майже не витирається і не тріскається. Вона невибаглива та проста в догляді. Для того щоб очистити шкіру досить вологої ганчірочки та мильної води. За цю їх якість, шкіряні меблі люблять в офісах і громадських закладах. Інша справа, що не кожен заклад може собі дозволити використання натурального матеріалу.
- Екологічність. На відміну від ворсистих покриттів, які накопичують пил, в яких можуть заводитися шкідливі пилові кліщі, що викликають алергію, шкіряна оббивка абсолютно нешкідлива навіть для чутливої шкіри.
- Вологостійкість. Ні, шкіра теж вбирає вологу, але на відміну від тканини робить це дуже повільно. Тому розлиту рідину легко стерти без сліду. Хоча тут мова йде не про всі шкіряні меблі, а лише про моделі, які виготовлені з гладкої шкіри.
- Багатогранність. Шкіра може бути представлена в самих різних кольорах і фактурах. Замша, нубук, напплак — види шкіри, в залежності від походження та типу вичинки, можна перераховувати довго. Шкіра — податливий та зручний в роботі матеріал, тому майстри легко перетворюють його саме в те, що вони хочуть бачити. Неймовірно широким також є й вибір можливого кольору.
Мінуси шкіряних меблів:
- Ціна. Справжні шкіряні меблі коштують дорого. Іноді — дуже дорого. І до цього потрібно бути готовими.
- Етичність. Борці за права тварин, вегетаріанці, та й просто жалісливі люди напевно скривлять від однієї лише думки про володіння річчю, зробленою зі шкіри. Тому якщо в родині є людина, яка проповідує «зелений» спосіб життя, від таких меблів краще відмовитися.
- Синтетичні барвники. Натуральні фарби швидко вигорають, тому для фарбування шкіри в яскраві кольори використовуються синтетичні анілінові барвники, які складаються з досить шкідливих хімічних сполук. Не викликають подразнення тільки чорні, коричневі та бежеві кольори, оскільки це гамма натуральних фарб шкіри.
- «Несумісність» з домашніми тваринами. Кішки обожнюють використовувати шкіряні меблі для того щоб точити кігті, та й собаки, встрибуючи на диван або крісло, дряпають оббивку жорсткими кігтями. Тому безнапасного співіснування у шкіряних меблів та домашніх улюбленців не вийде. До того ж, шкіра легко вбирає запахи, що теж можна розцінити як не найприємнішу її властивість.
Висновки
Як бачимо, кількість плюсів переважує кількість мінусів. Якісні шкіряні меблі при належному догляді прослужить вам не одне десятиліття, не доставивши особливого клопоту. Але це при тій лише умові, що шкіра дійсно якісна і зроблена за всіма правилами сучасного виробництва.
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)