Головна : Новини

Спортивне харчування: що вам потрібно про нього знати?

, 17:22
0 831
Спортивне харчування

Зараз більшість спортсменів для досягнення швидких результатів приймають спортивне харчування. При цьому навколо нього постійно ходять суперечки про те, що воно більше дає — користі чи шкоди. Часом зустрічаються статті, де людей лякають всіма хворобами одразу, включаючи залежність від прийому цих препаратів. В інших публікаціях розписується безсумнівна користь і йдуть міркування на теми, яким же воно буде — спортивне харчування майбутнього, з чого його стануть виготовляти. Так хто ж правий? Нумо розберімося. Ну а допоможе нам в цьому співробітник інтернет-магазину Fitnessfactor, в якому безпосередньо можна придбати якісне спортивне харчування в Україні.

Спортивне харчування: плюси та мінуси

Істина, як завжди, посередині. У спортивного харчування, як у будь-яких інших засобів, є і позитивні сторони, і негативні.

Безсумнівний плюс спортивного харчування в тому, що воно дійсно допомагає в досить стислі терміни здобути красиві форми, схуднути або наростити м'язову масу.

Слід зазначити, що спортивне харчування — це не харчові добавки, як багато хто вважає. Креатин, протеїни, гейнери є продуктами переробки натуральних компонентів. Власне, це звичайна їжа, з якої виключені всі речовини, що не приносять користі. А це означає, що вони не можуть бути шкідливими за визначенням. Так, наприклад:

  • Протеїн це рослинний або тваринний білок, який виділений з натуральних продуктів. Необхідний для того, щоб заповнювати втрати білка, які незмінно наступають при силових навантаженнях.
  • Гейнери містять підвищену дозу вуглеводів і тих же білків. Допомагають заповнювати втрати енергії та сприяють ефективному набору м'язової маси. Особливо люблять цей продукт новачки тренажерних залів, які хочуть скоріше побачити красиві м'язи на своєму тілі. Однак слід застерегти, що гейнери допомагають тільки набирати м'язову масу. А вже будувати красивий рельєф потрібно за допомогою наполегливих тренувань і правильного харчування.
  • Також популярні серед спортсменів спалювачі жиру. Вони прискорюють обмін речовин на клітинному рівні та допомагають швидше виводити з організму непотрібні речовини. У складі цих препаратів досить багато різних компонентів, таких як кофеїн, зелений чай й інші. Тут у різних фахівців є різні думки з приводу їх впливу на організм. Одні кажуть, що дані речовини підсилюють імунітет і підштовхують організм до ефективного спалювання жиру. Інші не радять приймати препарати з кофеїном, оскільки він викликає перезбудження нервової системи та впливає на роботу серця. Тут вже кожному самостійно вирішувати — приймати чи не приймати.

Висновки

Спортивне харчування, як і будь-який продукт, корисне в міру. Перед тим як щось приймати, потрібно порадитися з тренером і можливо лікарями. До того ж спортивне харчування — це лише додатковий продукт. Саме по собі, без тренувань і дотримання режиму, воно результату не дає.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ