Головна : Новини

Переваги годування собак сухими кормами

, 16:50
0 666
сухой корм для собак

Сучасні товари для тварин, наприклад, готові сухі корми, не тільки полегшують життя власникам, а й забезпечують здорове і повноцінне життя їм вихованцям. Тривалість життя собак в цивілізованих країнах збільшується. Все завдяки тому, що власники та зооторгівля взяли на озброєння принципи здорового харчування.

Три кити "собачого" здорового способу життя

Здоровий спосіб життя собаки складається з:

 1. правильного харчування;
 2. руху;
 3. своєчасного ветеринарного обслуговування.

Чим краще харчування і чим більше фізичної активності — тим менше потреби в послугах ветеринарів. Проблема в тому, що власники собак мало дбають про перших двох «китів», в результаті змушені сильно витрачатися на третього. Як результат, страждають і власники, і тварини.

Жоден зоомагазин не може вигулювати та тренувати вашу собаку. Але допомогти з правильним годуванням зоомагазини можуть. Вам не доведеться закінчувати спецкурси та конспектувати лекції. З того часу, як в Україні в продажу з'явилися якісні сухі корми для собак, проблему легко вирішити, не перевантажуючи свій "головний комп'ютер" зайвими відомостями.

Чому сухий корм для собак — краще рішення?

Годувати краще — не означає годувати більше. Правильне щоденне харчування для собак досить важко організувати без спеціальних знань. До того ж це досить трудомісткий процес. Спочатку треба закупити всі інгредієнти (знати які!), потім їх підготувати (зварити, подрібнити). І саме головне — змішати в правильній пропорції. І так 2 рази на день, а для цуценят готувати треба 3-5 разів, адже продукти не можна тримати в змішаному вигляді в холодильнику. А якщо собака — алергік, завдання ускладнюється в кілька разів. Як би ви не старалися, нестабільні випорожнення, апетит і зовнішній вигляд собаки є супутниками натурального годування.

Хороший сухий корм для собак разом знімає всі ці проблеми. Хороший корм — це корм преміум і супер-преміум класу відомих виробників, наприклад Royal Canin і Pro Plan.

Переваги промислових кормів високого класу:

 • Компоненти змішані в правильній пропорції.
 • Науково підібрані для собак продукти.
 • Легко регулюється добова норма.
 • Травна система працює стабільно.
 • Легкий контроль випорожнення.
 • Підбір корму залежно від віку та активності собаки.
 • Мінімальний обсяг порції, який не забиває шлунок.
 • Зручність щоденного використання.
 • Покупка не частіше 1 разу на місяць.
 • Доступність.

Що стосується собак, схильних до алергії, то спеціально розроблені готові суміші з суворою рецептурою — самий вірний засіб створити монотонний і водночас повноцінний раціон. Гіпоалергенний корм для собак визнаний кращими собачниками простим і дієвим виходом з ситуації, а ці фахівці знають проблему не з чуток.

Як вибрати сухий корм?

Підбір сухого корму для конкретної собаки нескладний. Купіть в зоомагазині тільки один вид корму. Поступово підмішуйте його до звичайної їжі та за 3-4 дні повністю її витісняйте з раціону. Пробний курс треба розрахувати на 2-4 тижні. Якщо собака із задоволенням з'їдає щоденну норму, через місяць має хорошу кондицію, блискучу шерсть, радісна й активна — сміливо купуйте велику упаковку саме цього корму.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ