Головна : Новини

Кілька способів підвищення імунітету

, 16:09
0 490

Все частіше зараз люди стали цікавитисяпитаннями підвищення і зміцнення імунітету. Про нього говорять все частіше і більше. У наш непростий екологічне час просто неможливо про це не думати і не робити якихось заходів. Так що ж все-таки таке « імунітет & raquo ;, для чого і як його треба підвищувати? Багато хто цікавиться художніми творами, цікавляться, де, але малохто замислюється про те, який вплив робить імунна система на здоров'я людини. З медичної точки зору імунна система являє собою сукупність клітин, тканин і органів, які функціонують, захищаючи організм від несприятливих як зовнішніх, так і внутрішніх впливів. Вона як би перегороджує, служить щитом від самих різних инфекций. Таких, наприклад, як:

 • грибкові інфекції;
 • вірусні інфекції;
 • бактеріальні інфекції.

Кілька основних ознак ослабленого імунітету

Імунітет представляється щитом, перепоною для різних захворювань.І коли його функції слабшають, організм відразу нам подає сигнали.

Ось деякі з подібних сигналів:

 1. Дуже часті захворювання ГРВІ або ГРЗ. Подібним захворювання схильні в принципі майже все, але якщо захворювання повторюються більш ніж 4-5 разів за рік, це вже є сигнчервоному порушення в імунній системі і їй потрібна негайна допомога.
 2. Тривалий процес одужання і відновлення організму.
 3. Часті появи алергічних і грибкових захворювань, пов'язані також безпосередньо з ослабленням імунної системи.
 4. Дисбактеріоз або порушення роботи кишечника, проявом якого можутьбути запори або проноси.
 5. Однією з ознак ослаблення імунітету є підвищена стомлюваність, сонливість і апатія. Може виникнути синдром хронічної втоми, розбитості.

Способи підвищення і зміцнення імунітету

Способів і рекомендацій з цього приводуможна почути, побачити і прочитати величезна кількість. Найкраще в такому випадку отримати консультацію у фахівця-імунолога. Але нікому не можуть пошкодити загальні рекомендації по зміцненню імунної системи.

  Такі, наприклад, як:
 1. Збільшення рухової активності. Чи не зря говорять – рух це життя! Треба намагатися більше рухатися, зайнятися пішими прогулянками, якими доступними фізичними навантаженнями. Можна зайнятися плаванням у басейні, заняттями в тренажерних або навіть танцювальних залах, а можна просто побігати вранці, наприклад в прилеглому парку.
 2. Налагодити правильний сон. Постійне недосипанняня може призвести до дуже серйозних проблем зі здоров'ям.
 3. Позбутися, бажано, від усіх шкідливих звичок (Це і надмірне захоплення алкогольними напоями і куріння, неправильне голодування або переїдання).
 4. Дуже важливо налагодити правильне збалансоване харчування, без застосування штучних консервантів і хімічних красителей.
 5. Загартовування організму вважається також одним з основних способів зміцнення та підвищення імунітету. Це і контрастні душі і ходіння босоніж скрізь, де можливо – по підлозі, піску, землі, гальці. Стимуляція незліченної кількості біологічно активних точок на ступнях людини завжди робить позитивний вплив на здОрів людини. До способів загартовування можна віднести і відвідування лазень і саун, так як при високих температурах організм людини очищується від шлаків, але такі процедури підходять не всім і краще з цього приводу отримати консультацію у лікаря.

Пам'ятайте, необхідно самому піклуватися про своє власнездоров'я, про здоров'я своєї імунної системи. Цілком можна, але здоров'я ні за які гроші – ні оптом, ні в роздріб не купиш!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ