Головна : Новини

Тепловентилятори Volcano: що потрібно знати?

, 10:49
0 846
Тепловентилятори Volcano

Тепловентилятори — один з найпростіших і практичних видів обладнання для обігріву приміщення. Вони представлені в різних варіаціях, з різними нагрівальними елементами та можливостями. Серед популярних моделей — тепловентилятор Volcano. Конструктивно вони складаються з теплообмінника (переважно, водного), осьового вентилятора для розподілу повітря та захисного корпусу, що запобігає випадковому контакту з гарячою поверхнею. При його монтажі можуть використовуватися направляючі жалюзі, які являють собою профільовані лопатки для управління дальністю і спрямованістю повітряних потоків, а також кронштейн, що використовується для настінних моделей (його завдання — регулювання положення та напрямку).

Переваги використання тепловентиляторів

Популярність тепловентиляторів, ціна яких залежить від потужності, габаритів і типу конструкції, обумовлена численними перевагами, характерними для всіх типів пристроїв:

  • Швидкість. Тепловентилятори Volcano прогрівають приміщення максимально швидко за рахунок інтенсивної циркуляції спрямованих повітряних мас.
  • Економія. Енергія витрачається відразу на прогрів повітря, а не стін.
  • Універсальність. Тепловентилятори можуть використовуватися на будь-яких об'єктах, в якості головного або додаткового джерела, з гнучкими настройками потужності.
  • Безпека. Сучасні моделі повністю нешкідливі, пожежобезпечні та часто забезпечені спеціальними запобіжниками для надзвичайних ситуацій.
  • Мобільність. Тепловентилятори Volcano можуть бути як стаціонарними, так і переносними, які легко переставляти по кімнаті або квартирі.
  • Локальність. Устаткування підходить не тільки для рівномірного прогріву всього приміщення, а й для створення локальних ділянок. Наприклад, для сушки речей.
  • Простота монтажу. Установка сучасних моделей не вимагає спеціальних знань і навичок.
  • Регулювання. Температуру, потужність, інтенсивність й інші показники можна задавати самостійно.

Правильно підібрані тепловентилятори ефективно застосовуються для обігріву житлових, промислових, виробничих, цокольних і будь-яких інших приміщень. Вони використовуються окремо або в якості елемента масштабної комплексної системи.

Як вибрати та купити тепловентилятор?

Основний критерій, який потрібно врахувати, плануючи придбати тепловентилятор — його потужність. Від неї залежать габарити та інші параметри. Вона підбирається з урахуванням розмірів приміщення, експлуатаційних умов, необхідного температурного режиму.

Ще один важливий критерій — додаткові опції (різні регулятори, таймери, обмежувачі й запобіжники, автоматичний режим, режим охолодження і багато іншого).

Також при виборі не варто забувати й про дизайн. Сучасні моделі досить компактні, лаконічні та стильно вписуються в інтер'єр. Також можна підібрати максимально непомітний варіант.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ