Головна : Новини

Найбільш популярні будматеріали

, 10:33
0 1528
будматеріали

Ринок будівельних матеріалів величезний: кожен рік з'являються нові технології та продукти, при цьому старі, перевірені часом будматеріали, нікуди не діваються. Як результат, до п'ятірки лідерів рік за роком входять одні й ті ж товари: дошки, цегла та профнастил. А чому так нам допоможе розібратися співробітник інтернет-магазину будматеріалів http://pro100bud.in.ua, в якому їх безпосередньо можна придбати в Україні.

Дошки обрізні

Дошка — один з найдавніших пиломатеріалів, і один з найпопулярніших. За сотні років було винайдено багато видів, але сьогодні найбільш популярні саме обрізні дошки — тобто вироби зі всіма шістьма обробленими поверхнями.

Хороші дошки не повинні містити найбільш неприємних дефектів, таких, як гниття. Якщо деревина волога і зберігалася в досить теплому місці з припливом кисню, її може вразити грибок або цвіль. Комахи (наприклад, деревні жуки), крім того, що вони псують дошки, також здатні підтримувати цей стан.

У зв'язку з цим, якщо ви плануєте використовувати дошки у вологому середовищі (наприклад, якщо вони будуть стикатися із землею), попіклуйтесь про просочення. У цьому випадку дошки будуть зберігати міцність до 25 років, а також не пропустять вологу всередину вашої конструкції.

Цегла

Цегла — ще один найдавніший будматеріал, відомий людству з часів розквіту Стародавнього Єгипту. Сьогодні відомо більше тисячі типів цегли, проте найпопулярніші в сучасному будівництві — це силікатна та глиняна пустотіла та повнотіла цегла.

Переваги цегли — енергоефективність (вона не випускає тепло взимку і зберігає прохолоду в приміщенні влітку), а також те, що вона не потребує обслуговування та стійка до кліматичних впливів. Також цей будівельний матеріал добре балансує вологість повітря, оскільки здатний вбирати вологу. Нарешті, цегла — це хороше вкладення грошей, бо будівлі з неї з плином часу мало втрачають в ціні.

Профнастил

Профільований настил, як уніфікований будівельний матеріал, використовується сьогодні скрізь: у підлогових покриттях, на парканах, воротах, як сайдинг будинків і, звичайно, для покрівлі будинків. Широка колірна гамма дозволяє не тільки гармонійно поєднувати колір майбутнього даху з уже наявними кольором відкосів і карнизів, а й відбивати частину сонячного світла, зробивши температуру в приміщенні нижчою. Фарба на профнастилі успішно протистоїть відшаровуванню, сколам і розтріскуванню.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ