Головна : Новини

Бездротові системи захисту від протікання води: що потірбно знати?

, 23:02
0 351
Бездротові системи захисту від протікання води

Зростання ринку побутових систем автоматизації призводить до збільшення популярності бездротових рішень. Ця тенденція торкнулася і систем захисту від протікання води.  Далі, ми розглянемо їх основні переваги. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://energywest.com.ua/, в якому безпосередньо можна придбати систем захисту від протікання води в Україні.

Бездротові системи захисту від протікання води: переваги

Бувши альтернативою провідному варіанту, бездротова система захисту від затоплення має низку вагомих переваг:

  • Легкість монтажу (установка, налагодження та обслуговування вимагають мінімального обсягу робіт). Установка бездротового обладнання допустима практично в будь-яких ситуаціях, оскільки не вимагає штробления стін, прокладання додаткових комунікацій (якщо не прокласти лінію 220 В) та іншого. Монтаж радіодатчиків і запуск системи в цілому займає 1-3 години (в залежності від площі об'єкта і кількості одиниць обладнання). Система може бути встановлена на будь-якому етапі ремонту, підключення бездротового захисту від протікання води не порушить інтер'єр будинку.
  • Універсальність. Замовник може сам визначити необхідну кількість датчиків протікання.
  • Надійність. Система комплектується резервним електроживленням, а бездротові датчики сигналізують заздалегідь про необхідність заміни батареї.
  • Можливість установки повторно. Системи захисту від потопів на радіоканалі мобільні. У разі необхідності, можна змінити положення датчиків, переставити керуючих блок в інше місце або забрати з собою всю систему, переїжджаючи на нову квартиру.

Принцип дії бездротових систем "антипотоп":

Принцип роботи радіосистеми ґрунтується на використанні радіоканалу, різної частоти (залежить від виробника), для обміну інформацією між бездротовими датчиками контролю протікання води та контролером системи. Сигнал про витік води, від радіодатчика до модуля управління, передається за допомогою радіохвиль. Система працює на певній частоті та не створює перешкод іншим побутовим приладам.

Склад бездротової системи захисту від потопу:

  • блок керування;
  • приймач радіосигналу (радіобаза);
  • бездротові (радіо) датчики протікання води;
  • кульові крани з електроприводом.

Принцип дії

Керуючий модуль контролює стан бездротових датчиків протікання. У разі, коли датчик передав сигнал про аварію (витік води), а керуючий блок подає команду на закриття кульових кранів з електроприводом, які, протягом декількох секунд, перекривають подачу води в приміщення.

Висновки

Таким чином — переваги бездротової системи захисту від протікання дозволяють ефективно використовувати дане обладнання на різних об'єктах, а так же легко демонтувати та встановити його на новому місці.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ