здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке катаракта ока

Листопад 11 2014

Людський організм - це одне з найвидатніших творінь матінки-природи, кітОроє, незважаючи, на свій порівняно молодий еволюційний вік, відрізняється винятковою складністю пристрою і функціонування. Кожен орган, кожна, система і навіть кожна окрема клітина в організмі виконують свою важливу, незамінну функцію. Візьмемо, наприклад, людське око - начебто досить маленька деталь на тлі всього організму, Але абсолютна більшість інформації про зовнішній світ ми отримуємо саме через зір. Це досить складна, в технічному плані, система, яка, тим не менш, схильна різного роду серйозних захворювань. Звичайно, їх серйозність і частота залежить від того способу життя і, відповідно, навантаження на очі, яку веде людина. Одним з наиболее поширених і серйозні офтальмологічні (розділ медицини, що вивчає проблеми зору) захворювань була і залишається, тобто його помутніння. Розвиток подібних патологічних процесів викликає розлад зору (слід пам'ятати, що око - це, фактично оптична лінза від якості граней якої залежить точність і можливість об'єктівной передачі сигналу), яке і зовсім може закінчитися його повною втратою. У більшості випадків - це незворотний, природний процес, який розвивається в процесі старіння організму, викликаний процесом денатурації білкової маси очей. При діагностиці катаракти, головною симптоматикою є втрата гостроти зору, короткозорість, підвищена світлоочувствітельность. Для лікування катаракти застосовують виключно хірургічний метод - заміну кришталика на спеціальну лінзу. Крім традиційної хірургії, останнім часом частіше стали використовувати метод факоемульсаціі з подальшою імплантацій лінзи.

Причини виникнення катаракти:

 • вік (першопочаткові помутніння в кришталику з'являються після 40-50 років);
 • генетична схильність;
 • тривалий прийом ліків;
 • ендокринні розлади (порушення обміну речовин, авітаміноз, цукровий діабет);
 • куріння;
 • променеве, ультрафіолетове і СВЧ опромінення;
 • несприятлива екологічна обстановка;
 • підвищена радіація;
 • різні очні захворювання;
 • токсичне отруєння (Дінітрофенол, нафталіном, ртуттю, ріжком, талієм);
 • травми ока (контузіонние травми, механічні, хімічні).
← Що таке цигун Лікування раку щитовидної... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен