здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке цигун

Листопад 11 2014

Напевно, багато хто з нас чули і навіть вживали найвідомішу фразу "Схід - справа тонка". Дото знає, може автори фільму "Біле сонце пустелі" і не здогадувалися наскільки вони праві. Взагалі, Схід, Азія - це досить специфічний регіон, зі своєю релігією, філософією, поглядами на світ і його пристрій. Жителі східних регіонів планети за свою довгу історію навчилися більш глибоко розуміти проблеми світу і власного організму, ВираБота певні духовні та фізичні навчання і практики. Ці техніки активно використовуються для вдосконалення рівня самосвідомості і поліпшення фізичної підготовки. Такий підхід лежить в багатьох буддійських навчаннях і практиках, які стали бойовими мистецтвами. Візьмемо наприклад Китай, країну, де цивілізація розвинулася набагато раніше Європи. З чим унас, корінних європейців, нехай і східних, асоціюється ця країна? Напевно багато тут же згадають Велику китайську стіну, Шаолінь, Ушу, Кунг-фу та інше. У підсвідомості нашої людини, три останніх терміна стійко асоціюються з бойовими мистецтвами. Хоча це лише почасти правда. Спочатку ушу (це, фактично, те ж саме, що і кунг-фу),як і багато інших практики (наприклад, цигун), були оздоровчої гімнастичній системою, яка використовується для оздоровлення, підтримки тонусу, саморегуляції. Крім того, східні мистецтва - це, крім практичної складової, ще й досить давнє філософське вчення. Наприклад, традиційне китайське гімнастичне мистецтво Цигун - цекомплекс узгоджених практик (бойовий, гімнастичній, медитативної) активно культивується серед населення Піднебесної, як практика, що сприяє, для підтримання здоров'я, загального психологічного і фізичного розвитку організму. До речі, практикується в Школі Ольги Гардер. Всі китайці знають, наскільки, корисна гімнастика (особливо при регулярном підході). Точно такий же, але більш комплексний підхід і результат демонструє і Цигун. Багато досліджень підтверджують, що цигун дуже поліз, наприклад, для схуднення, нормалізації роботи всіх або будь-яких конкретних. Цигун, також, як і інші мистецтва, активно пропагують, використовують у процесі масових занять і т.д. Якщо рассматривать мистецтво Цигун в комплексі, то воно складається з трьох основних складових або, так званих, шкіл:

  • гімнастична або медична школа. Її основним завданням є лікування від хвороб і недуг, шляхом опрацювання певних гімнастичних форм. Головною метою цих вправ є оптимізація ціркуляціі внутрішньої енергії, яка є основою будь-яких оздоровчих і лікувальних практик;
  • бойова школа. Основа бойового цигуна є базою для будь-якого бойового мистецтва в країні, наприклад, тайцзицюань, багуачжан, ушу і т.п.;
  • медитативна або духовна практика. Практикуючиться в монастирях, як один із способів єднання зі світом.

Основою будь-яких вправ цигун є правильне дихання і послідовність виконання вправ.

← Мінеральна вода на сторожі... Що таке катаракта ока  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен