Головна : Новини

Серйозна конкуренція хірургії, або переваги лазерної косметології

, 14:52
0 667
лазерна косметологія

Сьогодні лазерні технології змінюють все, включаючи світ б'юті-індустрії. Застосування лазерів набуло популярності серед косметологів за рахунок їх можливостей корекції безлічі дерматологічних, судинних і вікових дефектів. Настав час дізнатися, чому незабаром хірургічні підтяжки залишаться в минулому. Ну а розповість нам про це співробітник центру лазерної медицини та косметології "КОРЕГЕНТ": cogerent.ua.

Принцип дії та види лазерів

Косметологія використовує різні види лазерів для вирішення безлічі проблем зі шкірою. Перевагою застосування вважається безпека впливу, а також висока ефективність. Принцип дії машини заснований на випромінюванні певної довжини хвилі. Лазерний промінь здатний націлюватися на конкретні хромоформи, змінюючи біохімічні процеси в клітинах, внаслідок чого стан шкіри поліпшується, а її цілісність не пошкоджується, адже не потрібно робити ніяких уколів або надрізів.

Основними використовуваними лазерами є:

  • Ербіевий. Відрізняється поверхневим впливом, але ліквідує враження з високою точністю. Енергія, яка генерується, швидко проникає всередину тканин, не нагріваючи шкіру або прилеглі ділянки тканин. Застосовується при корекції розтяжок, підтяжці шкіри або для проведення пілінгу.
  • СО2. Використовується косметологами вже майже півстоліття для видалення тату, наслідків вугрової висипки, рубців, пігментних плям і папілом. Особливістю пристрою є можливість генерації та регулювання променя високої енергії з суровим локальним проникненням.
  • Олександритовий. Використовується при видаленні небажаного волосся у світлошкірих людей. Перевагою вважається можливість обробки великих областей тіла, плюс виконання маніпуляції навіть на світлому волоссі.
  • Діодний. Вважається одним з кращих лазерів для епіляції. Принцип дії схожий з Олександритовим лазером, але його можливості набагато ширші.
  • Неодимовий. Особливістю неодиму є можливість генерувати випромінювання різної довжини хвилі, що дозволяє застосовувати його практично на всіх фототипах шкіри для вирішення безлічі станів, включаючи вікові зміни, небажане волосся, татуювання та судинні ураження.
Цікаво: Лазерні процедури вважаються найбезпечнішими нині. Після застосування більшості з лазерів людина може повернутися до нормальної життєдіяльності вже через кілька годин. Навіть після шліфування немає настільки скрутного періоду реабілітації, як після хірургічного ліфтингу. До того ж властивість лазерного променя змінювати біохімічні процеси, активізуючи їх роботу, результатом чого є наростальний, тривалий ефект.

Основні види процедур

Найбільш популярними лазерними процедурами є:

  1. Шліфування. При виконанні даної техніки застосовується два типи випромінювання: 1470 і 2940 нм. Перший, не пошкоджуючи епідерміс, проникає відразу всередину дерми, активізуючи процес регенерації та запускаючи синтез нових колагенових волокон. Другий працює по фракційному принципу: промінь частково видаляє верхній шар епідермісу, штучно запускаючи процес регенерації, який тягне за собою повне оновлення шкірного покриву. Завдяки цим властивостям результату вдається досягти за 1 процедуру, який зберігається від 1 року до 3 років.
  2. Епіляція. Даний метод дозволяє позбутися від небажаного волосся в будь-якій частині тіла на 5-6 років. Для цього знадобиться курс процедур, що складається з 3-8 сеансів, залежно від розмірів оброблюваної області, структури волосся, типу шкіри. Крім позбавлення від небажаного волосся, бонусом йде усунення проблеми врослих волосин, ліквідація подразнення шкіри після гоління та алергії на депіляційні креми.
  3. Лікування судинних уражень і акне. Більшість лазерів здатні знищувати бактерії акне, лікувати купероз, розацеа, телеангіектазії. Правда для цього теж потрібно курс процедур, кількість яких варіюється від 3 до 6.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ