Головна : Новини

Електричні теплі підлоги: що потрібно знати?

, 21:28
0 508
електрична тепла підлога

Обігрів приміщення за допомогою підлог, що підігріваються — найвдаліше рішення в сучасному будинку. Електрична тепла підлога — найбільш поширена і проста система облаштування підлогового опалення. Електричне поле може бути зроблене нагрівальним кабелем чи матом, або інфрачервоною плівкою. Кожен з цих способів має свої плюси та мінуси, і може використовуватися для тих чи інших цілей, а також типів приміщень. Нумо розгляньмо їх детальніше. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://kvantum.com.ua/ua/otoplenie/elektricheskij-teplyj-pol/, в якому безпосередньо можна придбати електричну теплу підлогу за найкращою ціною.

Нагрівальний кабель для теплої підлоги — особливості застосування

Нагрівальний кабель для теплої підлоги найчастіше використовується в нових приміщеннях, або приміщеннях, де проводиться капітальний ремонт. Перед його укладанням обов'язково необхідно влаштувати теплоізоляцію підлоги. Нагрівальний кабель може бути одножильним і двожильним. У двожильного кабелю до регулятора підключається один кінець, а на другому стоїть кінцева муфта. Одножильний кабель має два холодних кінці і вимагає їх підключення до терморегулятора. Одножильний кабель для теплої підлоги складніший в розкладці, має більше електромагнітне випромінювання, але коштує дешевше двожильного. Після монтажу теплоізоляції та укладання кабелю необхідно залити стяжку, товщиною 3-5 см.

Плюсом облаштування підлог, що підігріваються кабелем, є можливість регулювання питомої потужності системи на квадратний метр площі, що обігрівається, завдяки чому можна влаштувати як допоміжне опалення теплою підлогою, так і використовувати її в якості основного джерела тепла. Сам нагрівальний кабель коштує не дорого, але комплекс робіт по його монтажу, а також заливці стяжки зажадає додаткових витрат часу та грошей. Він підходить для облаштування підігріву підлоги в абсолютно будь-якому приміщенні.

Нагрівальні мати для теплої підлоги — особливості монтажу

Нагрівальний мат — це спеціальний малопотужний кабель, закріплений на поліпропіленовій сітці з певним кроком. Питома потужність такого мату складає приблизно 150 Вт / м². Він використовується як додаткове джерело тепла в приміщенні. Для розкладки мату по площі приміщення, поліпропіленову сітку можна розрізати, а сам мат — повертати. Порушувати цілісність нагрівального кабелю заборонено. Укладання мату не вимагає облаштування теплоізоляції та цементно-піщаної стяжки. На рівну поверхню розкладається мат, замазується плитковим клеєм або заливається самовирівнювальною рідиною, після цього можна укладати керамічну плитку.

Нагрівальний мат простий в установці, але трохи дорожчий нагрівального кабелю. Він може експлуатуватися в приміщеннях будь-якого типу та призначення. Покриттям підлоги при теплих підлогах нагрівальним матом може бути тільки керамічна плитка, або інше покриття з каменів (штучних або натуральних). Така система підігріву підлоги швидко нагрівається і швидко остигає.

Інфрачервона плівка при "сухому" монтажі теплої підлоги

Інфрачервона плівка також широко застосовується для влаштування системи підігріву підлоги. Вона має невелику товщину (близько 0,5 мм), завдяки чому її використання дозволяє не змінювати рівень підлоги. Вона має потужність 150-220 Вт / м². і використовується для додаткового обігріву приміщення. Укладати її можна під будь-який тип покриття для підлоги, але частіше за все її використовують для установки під покриття сухого монтажу (ламінат, паркет, лінолеум і т. д.) Інфрачервона плівка має невисоку ціну, а монтаж цілком можна виконати й самостійно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ