здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Алкогольна залежність і її лікування

Листопад 14 2014

Алкоголізм є однією з найскладніших проблем сучЄмен суспільства. Статистика нам говорить про те, що абсолютна більшість жителів нашої планети, мають, різною мірою, схильність до розвитку алкоголізму. Роль самої людини тут, по суті, не абсолютна, оскільки на розвиток цієї залежності в чому впливає наше оточення (сім'я, навчальний або робочий колектив і т.п.). Абсолютноневірним в цьому плані буде виглядати твердження, ніби алкоголізм - це порок будинків, нижчих класів суспільства. Якщо проаналізувати світову, в тому числі і сучасну, історію, то виявляється, що навіть одні з найбільших людей у ??світі були різною мірою залежні від вживання спиртного (Джордж Буш, Борис Єльцин, Мерилін Монро, Сергій Есеньин, Едіт Піаф, цар Микола II і багато інших). Фактично, на сучасному етапі алкоголізм все більше "співпрацює" з багатими і знаменитими. Тут все залежить не від соціального чи фінансового статусу, а значить, благонадійності, а від особистих якостей людини, її здатності на рівні психіки впоратися з усім цим багатством. Саме тому, рпозов розвитку алкоголізму мають люди лабільні, зі слабким характером, підвищеною амбітністю і схильністю до розвитку тривалих стресів, депресій. Як і при будь-якому іншому захворювання, лікування алкоголізму починається, власне, з постановки діагнозу. Широко відомо, що алкоголізм має чітко виражену стадійність (виділяють 4 стадії), а лечение і його ефективність (або навіть можливість) залежить від стадії захворювання. Фактично, лікування алкоголізму здійснюють одним із таких методів: медикаментозна детоксикація, психологічна реабілітація, ресоціалізація, нормування вживання спиртного, комплексне поєднання всіх методик. Лікують алкоголізм з спеціалізованих реабілітаційнихвих центрах і клінікак. Так, наприклад, в Одесі лікування алкоголізму в пропонує медичний центр « Полинар ».

← Як знайти роботу... Що собою являє стрижка... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен