Головна : Новини

Новорічна ілюмінація: святкове оформлення будівель LED-обладнанням

, 21:17
0 558
святкове оформлення будівель LED-обладнанням

Напередодні Нового року хочеться прикрасити не лише інтер'єр — популярністю користується фасадна ілюмінація, завдяки якій можна вигідно підкреслити архітектурні елементи будівлі та занурити її в особливу атмосферу свята. До речі, якщо ви з Києва і вам потрібна святкова ілюмінація котеджу замовити її ви можете в компанії "Дім Світла". За допомогою сучасних світлотехнічних установок, вдається поєднувати новорічну ілюмінацію з функціональною LED-підсвіткою, яка є хорошою альтернативою статичним приладам освітлення.

Святкове підсвічування будівель підходить для об'єктів будь-якої цільової спрямованості та різних архітектурних стилів. Ви можете замовити контурне освітлення маленького кафе або бутіка, розставити світлові акценти на фасаді великого торгового центру, сучасного розважального комплексу, банку. Для цього можна використовувати динамічні декоративні композиції, сюжетні фігури або гірлянди.

Особливості новорічного підсвічування фасадів

Прогулюючись зимовими вечорами по багатолюдних вулицях Києва, важко не звернути увагу на красиву новорічну ілюмінацію, яка піднімає настрій навіть у скептиків.

Кожному типу будови підходить індивідуальне підсвічування фасаду, яка підбирається з урахуванням:

  • розмірів і призначення об'єкта;
  • стильового рішення екстер'єру;
  • естетичних побажань замовника.

При правильному підсвічуванні екстер'єру вдається приховати можливі похибки стін, які в денний час помітно псують загальну святкову картину.

Потужний візуальний ефект, який гарантує яскрава світлодіодна ілюмінація будівель, — перевірений рекламний хід! Городяни та гості мегаполісу дізнаватимуться ваш магазин, ресторан або нічний клуб здалеку.

Житловий будинок у святковому підсвічуванні «змінює» не тільки фасад — в ньому змінюється настрій! Це стосується також мешканців «зимової казки», які можуть спостерігати незвичайне світлове дійство зі своїх вікон.

Святкова ілюмінація зі світлодіодів

Світлодіодне підсвічування фасадів має масу переваг, в порівнянні з системами на лампах розжарювання. Це міцне незаймисте обладнання, якому притаманне:

  1. стійкість до перепадів температур;
  2. інертність до механічних і кліматичних впливів;
  3. економічність;
  4. довговічність.

Колірна гамма, в якій представлені LED-системи для святкової ілюмінації, вражає уяву! Практичні та доступні в установці світлодіоди здатні перетворити в чудо будь-який фасад з мармуру, дерева, металу, цегли або залізобетону. Системи не нагріваються та абсолютно пожежобезпечні, а тому їх використовують для фасадної ілюмінації: житлових, комерційних, соціальних, промислових та інших об'єктів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ