Головна : Новини

Основні переваги електрокамінів

, 00:01
0 742
електрокамін

У всі віки люди прагнули створити в будинку теплу, затишну, атмосферу, в якій буде комфортно всім, і сім'ї, і друзям. З давніх-давен це відчуття дарувала звичайна піч, але сьогодні є більш сучасне і зручне джерело вогню — камін.

Нині існує декілька видів камінів залежно від умов експлуатації. Кожному підходить свій тип. Однак в моду все більше і більше входить декоративний камін. Найпоширеніші декоративні каміни — це біокаміни та електрокаміни. Їх можна використовувати практично в будь-яких приміщеннях, і вони гранично прості у використанні та установці.

Дотепер вважалося, що мати в будинку камін можуть дозволити собі тільки власники приватних будинків, а власники звичайних квартир можуть тільки мріяти про таку розкіш. Повірте, це не так. Величезна різноманітність сучасних печей і камінів можуть зробити затишним і теплим будь-який інтер'єр, навіть в невеликій міській квартирі. М'які дивани та крісла, розташовані навколо красивого каміна, стануть улюбленим місцем прийому гостей і спілкування для всієї родини.

Основні плюси електрокаміна

Обладнати справжній камін в міській квартирі практично неможливо. А там, де все-таки можливо, коштує це чималих грошей. Тому в порівнянні з натуральним, електричний камін з вогнищем має масу переваг:

  • Можливість установки в будь-якому приміщенні. Встановити електрокамін можна без обладнання вентиляції, димоходу та спеціального проектування.
  • Портативність. Ви можете спочатку встановити його в одному місці, а потім переставити в інше.
  • Повна пожежобезпечність, при відсутності диму, сажі, попелу й іскор. Тільки насолода теплом і споглядання живого вогню. Ефект живого полум'я настільки правдивий, що не бувши в курсі, далеко не відразу розумієш, що дивишся на імітацію.
  • Нагрівання корпусу каміна навіть при включеному обігріві настільки незначне, що не представляє жодної небезпеки. Крім того, це дозволяє встановлювати його у будь-якій стіні, а якщо є бажання монтувати в гіпсокартон. Елітні моделі також забезпечені додатково регуляторами інтенсивності та яскравості горіння.
  • Максимальне споживання енергії для камінів становить 1-2 кВт на годину.
  • Тепло рівномірно розподіляється за допомогою малошумного вентилятора.
  • Товщина більшості електрокамінів — в межах 22-32 см. Це не вимагає спеціальної ніші та дозволяє встановлювати камін де завгодно.
  • Невелика ціна, є однією з найголовніших переваг електрокамінів. В середньому він в 4-5 разів дешевше каміну на дровах.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ