Головна : Новини

Плюси та мінуси алкогольного кодування

, 12:12
0 1030
кодування алкоголізму

Алкогольне кодування - це один з найвідоміших методів лікування алкоголізму. Така популярність пояснюється двома складовими: невисокою вартістю і хорошою ефективністю. Метод полягає в тому, щоб вселити пацієнтові ідею, що навіть невеликі прийоми алкоголю ведуть до серйозних і необоротних наслідків для здоров'я. На фізіологічному рівні розуміння цього принципу досягається введенням внутрішньовенно спеціального препарату. Він взаємодіє зі спиртом і викликає неприємні наслідки.

Кодування є одним з найбільш дієвих методів лікування алкоголізму. Але в такій терапії є не тільки плюси. Перед процедурою важливо знати, як впливає кодування на організм людини в цілому, і на що слід звертати увагу при ухваленні рішення про здійснення кодування. Далі, ми безпосередньо розгялнемо основні "+" та "-" даної процедури. Ну а розповість нам про це співробітник центру лікування алкоглзму "Алкомедфранк", в якому безпосередньо можна пройти анонімне кодування алкоголізму в Івано-Франківську.

Переваги алкогольного кодування:

  • невисока вартість, в порівнянні з іншими методами лікування;
  • гарантія повної анонімності;
  • лікування проводиться в порівняно короткі терміни, як правило, від одного до трьох сеансів;
  • кодування можна здійснити у вільний від роботи час. Воно не потребує стаціонарного лікування і переривання професійної діяльності.

Недоліки алкогольного кодування:

  • можливість появи депресії і розлади особистості, так як цей метод досить сильно впливає на психіку людини;
  • кодування обмежене за термінами і вимагає постійного повторення процедури;
  • не всі люди піддаються навіюванню, головне щоб пацієнт був налаштований на лікування.

Саме з цих причин кодування поширене тільки в країнах СНД, в той час як за кордоном воліють лікувати алкоголізм іншими способами. Однак, поєднуючи кодування з іншими методами лікування алкоголізму можна досягти досить непоганих результатів.

Якщо Ви взяли на себе сміливість допомогти алкоголіку позбутися згубної звички, пам'ятайте, що це зажадає від Вас значних зусиль, в тому числі і моральних. Будьте готові бути сильними і надавати величезну моральну підтримку, яку так потребуєть всі, хто страждає від цієі згубної залежності, хоча часом відмовляються це визнавати.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ