здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Запій і його лікування

Листопад 24 2014

Алкоголізм є одним із своєрідних бичів сучасного суспільства. Як це не парадоксально, Але при всьому нереально високому рівні розвитку, людина значно більше схильний до ризику розвитку всіляких залежностей, у тому числі і алкоголізму. Відбувається це тому, що людина веде вкрай динамічний і згубний спосіб життя, що супроводжується постійними стресами, які в свою чергу часто знімаються алкоголем. Це серйозне захввання, залежність (як психологічна, так і фізична) головним наслідком якого є найсильніша інтоксикація організму. Для алкоголізму (особливо на останніх стадіях) характерно тривале (від одного до декількох днів, а то й тижнів) вживання спиртного, яке називається запоєм. Воно часто характеризується загальним депресивним состоянием і сильним алкогольним отруєнням організму. У найпростішому вигляді запоєм може називатися процес позбавлення від синдрому похмілля: вживання дрібних доз алкоголю усуває симптоми похмілля, але тільки тимчасово, і змушує знову і знову вживати спиртне. Для лікування запою необхідний комплексний підхід з використанням методів психотерапіїі та медикаментозних препаратів. Можна, звичайно спробувати позбутися від похмілля традиційним розсолом, але його ефективність у порівнянні з сучасною фармакологією досить низька. І ось тут, якраз, з'являються, так звані, підводні камені у вигляді послуги "Виведення із запою на дому". Криється все, насамперед, в реакції організму на введеніпрепарати (особливо психотропи), які використовуються для детоксикації організму і зняття подальшого похмільного синдрому, викликаного відсутністю алкоголю в організмі. Їх застосування обов'язково для створення седативного (заспокійливого) ефекту. Але головна заковика полягає в тому, що ці препарати підлягають суворому наркологічного обліку,а лікар, який використовує їх у приватній практиці, порушує або право людини на якісний препарат, або положення   кримінального кодексу в частині обігу наркотичних засобів. Тому, лікування запою суворо рекомендовано в амбулаторних умовах під наглядом лікаря нарколога. Давайте розглянемо. У медичних установах використовують такі способи і препарати для купірування запою:

  • інфузійна детоксикація (крапельниця) - до складу суміші можуть входити фізрозчин, глюкоза, Гемодез та інші препарати;
  • седативна терапія - застосовуються заспокійливі препарати типу Фенозапама, пропазин;
  • фізіологічна терапія - проводиться для нормалізації обміну речовин, за допомогою вітамінів і супутніх препаратів.
← Вітаміни від утоми Слухаємо музику на новому... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен