Головна : Новини

Кака ж лазня та й без печі?

, 19:52
0 488

Кращі лазні - це звичайно ж дерев'яні. Стіни з колод і брусів добре тримають тепло, пропускають повітря і пар, зіздают неповторний аромат. Завдяки властивостям дерева, в бревенчатой ??і брусчатой ??бані вентиляція відбувається природним шляхом. У такій лазні всередині завжди тепло і сухо. Приємна атмосфера збережеться в такій лазні без додаткової вентиляції. Також вона має досить затишний вигляд. І, звичайно ж, - це зближення з природою.

Не має значение, що ви хочете побудувати: баню або сауну, все одно потрібно пам'ятати: піч є ключовою « фігурою » будь-якого банного споруди. Від печі буде, залежить чи буде тепло в парній і чи буде комфортно і затишно в кімнаті відпочинку. А придбати можна в інтернет магазині "Каміни і Печі".

Запах диму від вогнюі тихий тріск колод для більшості цінителів лазні є невід'ємними атрибутами парилки. Тому електричні печі незважаючи на простоту експлуатації, ніяк не можуть витіснити з ринку дров'яні печі.

По монтажу дров'яні печі для лазні або сауни дуже прості. У таких печах найчастіше використовують дрова листяних порід дерев (до прІммера, березові дрова, чиє полум'я виходить високим і рівним). Але пам'ятайте: якщо вам до душі дров'яна лазня, вам потрібно звернути увагу на монтаж димоходів. Саме, правильно змонтована система виведення диму дасть вам можливість у майбутньому уникнути зайвої метушні, безлічі проблем і ремонтів.

Оскільки горіння дров вимагає багато кислороду - в баню оптимально встановлювати дров'яні печі, топка і піддавали в яких знаходяться не в перуці, а в передбаннику або кімнаті відпочинку, але ж кисень дуже потрібний в парильні. Якщо ж пристрій лазні не дає можливості топити піч з передбанника, тоді спочатку потрібно приділити увагу вентиляції в парильному приміщенні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ