Головна : Новини

Чому клініка «Дент Юніверсал» вважається однією з кращих в українській столиці?

, 14:19
0 585

« Дент Юніверсал » &Mdash; одна з найпопулярніших стоматологічних клінік Києва. Це – вибір кожного третього жителя української столиці.

Якими факторами зумовлена ??популярність клініки « Дент Юніверсал & raquo ;? І чому її пацієнти рекомендують цей заклад всім своїм друзям, колегам та знайомим?

Широкий спектр послуг . Одне з безперечних переваг стоматологічної клініки « Дент Юніверсал » — широкий асортимент послуг. Це:

- діагностика і консультація фахівців щодо стану вашої ротової порожнини;

- терапевтичне лечение;

- лікування зубних каналів і їх пломбування;

- реставрація зубів;

- всі види протезування;

- відбілювання зубів.

Як бачимо, ця стане вашим надійним партнером в усуненніцілого ряду педантичних проблем, пов'язаних зі здоров'ям ваших зубів.

Для дорослих і дітей. Клініка « Юніверсал Дент » &Mdash; це заклад, в якому позбутися проблем із зубами зможете ви і ваш малюк. Причому з маленькими пацієнтами працюють найкращі стоматологи, які н тільки отличале знають про особливості лікування зубів у різному віці, але ще й вміють заспокоювати і підбадьорювати малюків. У підсумку, похід в « Юніверсал Дент » для вашої дитини перетворюється на веселе і забавне захід.

Помірні ціни . Багато хто з нас відмінно знають – один візит до стоматолога іна вашій зарплатній картці сума стає в два рази менше. Однак візит в « Юніверсал Дент » не стане для вас руйнівним. Примітно, що первинна консультація в цій клініці безкоштовна, а ціни на найпопулярніші види стоматологічних послуг на порядок нижче, ніж в інших стоматологічних клініках. Більш того, для постійних кліентов в « Юніверсал Дент » діє гнучка система знижок, а також програма лояльності.

Стоматологічна клініка « Юніверсал Дент » &Mdash; здорові зуби і чарівна посмішка без шкоди для вашого гаманця!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ