здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Діагностика селезінки допомогою УЗД

Грудень 01 2014

Людський організм є одним з найскладнішихх і найбільш злагоджених механізмів в природі. Він складається з певної кількості органів і систем, кожен з яких виконує свою певну функцію. Одним з найбільш важливих (хоча і не життєво важливих) органів є селезінка. Вона функціонує, як лімфатична залоза, яка відіграє важливу роль кровотворних процесах (виробленні Лімфоцитітов і тромбоцитів, регуляції еритроцитів і тромбоцитів). Селезінка є джерелом вироблення антитіл в організмі, діючи при цьому, як бактеріальний фільтр. Як і будь-який інший орган, селезінка є схильною захворювань, травм, вроджених вад. Отже, для визначення її стану і причин можливих відхилень від норми, необходимо проведення діагностичного дослідження. Оскільки орган цей внутрішній, то дослідження повинне забезпечувати максимальну деталізацію та інформативність. З цієї точки зору, найбільш широко застосовуваним методом є ультразвукове дослідження, більше відоме, як УЗД (не плутати з однойменною автоматичною зброєю).

Приписами до проведення процедури УЗД можуть служити наступні причини:

- травми черевної порожнини з підозрою на пошкодження (розрив) селезінки;
- різні інфекційні захворювання (наприклад, мононуклеоз, гепатит, тиф та інші);
- передбачувані пороки у розвитку органу;
- заболеванія печінки в хронічній і гострій стадії;
- різні онкологічні поразки селезінки.

Як і у випадку з будь-яким іншим органом очеревини, проведення вимагає певної підготовки організму (мова йде в першу чергу про припинення прийому їжі перед дослідженням). Результатом або метою дослідження является визначення геометричних розмірів і стану основних структур.

← Система кембриджського... Що таке остеопороз  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен