здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке пульпіт

Грудень 10 2014

На сьогоднішній день є одним з найбільш актуальних розділів медицини, адже немає такої людини на нашій планеті, которий б хоч раз не відчував зубний біль. Для багатьох вона є досить серйозним випробуванням, а також свідчить про те, що простий карієс перейшов у більш складну форму, при якій поразці піддаються внутрішні кулі зуба, дентин і пульпа. Остання є внутрішнім, серцевинним кулею зуба, в якому міститься пучок судин і нервів. При пульпіті, який є запущеним ускладненням карієсу, відбувається руйнування природного бар'єру, між пульпою і зовнішнім світом. В результаті цього, у хворого розвивається запальний процес в сполучної тканини і нервово-судинному пучку пульпи. Крім карієсу, причиною розвитку пульпіту є наступні фактори:

  • фізичні фактори (є, наслідками хвороб або травм;
  • хімічні чинники (наслідки неправильних дій лікуючого персоналу);
  • біологічні фактори (пов'язані з попаданням в пульпу інфекцій).

Будь-який звидів пульпіту може існувати в двох основних формах - гострій і хронічній. Від цього залежить характер протікання хвороби, її симптоматика і шляхи лікування. Гостра фаза характеризується яскраво вираженим больовим синдромом в окремо взятій області (вогнищі пульпіту). Порушення оболонки робить зуб гостро чутливим до термічного фактору впливу. Хроніческій пульпіт, навпаки, може протікати абсолютно безсимптомно, що зайвий раз погіршує ситуацію. Незважаючи на те, що гострий пульпіт вважається в науковому середовищі оборотним явищем (за умови застосування Са-містять домішок), в абсолютній більшості випадків проводять видалення пульпозного, судинно-нервового пучка, з подальшою пломбуванняї каналу.

← Пальто по фігурі Парфуми Шанель Шанс... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен