Головна : Новини

Тестостерону пропіонат: ефективний засіб нарощування м'язової маси

, 10:56
0 714

Одним з найбільш затребуваних стероїдів, які применяются в сучасному бодібілдингу, є тестостерону пропіонат. Це ефективний засіб призначається для розвитку сили і допомагає нарощувати м'язову масу. Дуже часто такий вид стероїду використовують в період сушіння.

Відмінні якості

Багато атлетів для поліпшення своєї спортивної форми перед соревнованиями використовують тестостерон пропіонат. можна в спеціалізованих магазинах. Даний препарат сприяє:

 • збільшення м'язової маси;
 • поліпшенню рельєфності м'язів;
 • швидкому спалюванню жиру;
 • збільшеннюсилових показників;
 • зменшення ризику виникнення хвороб серця;
 • підвищенню лібідо.

Ефективний вплив на організм

Діючими речовинами цього препарату служать молекули тестостерону, до яких приєднується ефір пропилунової кислоти. Така комбінація визначає основні фармакологічні властивості цього складу і дозволяє виявляти унікальні особливості. Завдяки цьому, тестостерону пропіанат має наступну дію на організм:

 • підвищує інсуліноподібний фактор росту в м'язах;
 • специфическі впливає на транскрипцію генів, змінюючи в позитивну сторону азотистий баланс;
 • викликає поліпшену поліфераціі в м'язових тканинах, завдяки чому відбувається гіперплазія і ефективне відновлення м'язів.
 • Відмінні особливості препарату

  Від аналогічних видов стероїдів, тестостерону пропіонат відрізняється особливо коротким періодом дії. Потрапляючи в організм, він швидко всмоктується в систему кровотоку. Ін'єкції такої речовини можуть проводитися через день. Його ефективно застосовувати як для роботи на масу м'язів, так і в період сушіння. Особливістю даної речовини є унікальна можливість не затримуючисьть в організмі воду. Він дозволяє відмінно набирати вагу за кілька тижнів, при цьому формується більш суха м'язова маса, яка буде відрізнятися більшою якістю.

  Сайт пропонує якісні препарати для атлетів, тут можна придбати і тестостерону пропіанат. Його вплив можна відчути вже відразу ж после першої ін'єкції. Ця речовина дуже швидко виводиться з організму, саме з цієї причини його часто застосовують при сушінні м'язової маси. Даний препарат прекрасно підходить для будь-яких рівнів підготовки спортсменів. Його можуть використовувати і початківці і професійні бодібілдери.

  Застосовуючи такі ефективні віщоства, спортсмени можуть швидко нарощувати м'язову масу, покращувати свою фізичну форму і домагатися значних результатів у різних змаганнях.

  Автор: Artlife
  ОЦІНИТИ НОВИНУ
  0 (голосів: 0)

  Читайте також:


  Коментарі

  ВВЕРХ