Головна : Новини

Стадії наркоманії

, 15:49
0 755

Кілька етапів розвитку наркозалежності

Наркоманія давно стала величезною проблемою для всього світу. Це і великі гроші, і безліч смертей, і справжнє горе для хворих і оточуючих їх людей. Методи боротьби зі страшною недугою самі різні, але високою ефективністю вони не можуть похвалитися. Назавжди вилікуватися від наркозалежності вкрай важко.

Знадобитися всього кілька днів, щоб людиною заволоділа ця важка хвороба. Різні мають свої особливості. Перша зустріч з наркотиками залишає після себе тільки приємні спогади.

Таких дивовижних відчуттів людина не могла відчувати в житті до цих пір. Але за все « гарне » доводитися платить занадто дорого. Наступна проба наркотичного препарату не змусить себе довго чекати. Особливого дискомфорту людина ще не відчуває, але досягти стану блаженства хоче обов'язково. Поява сильної психологічної залежності відбувається вже через місяць після першого прийому препарату.

Саме психологічнузалежність можна з упевненістю назвати першою стадією наркозалежності. Улюблене наркотичну речовину стає настільки бажаним, що зустріч з ним стає справжнім святом для хворого. У цей час у нього є ілюзія того, що розпрощатися з наркотиком вдасться при зручному випадку. Тривалий час така впевненість підштовхує человека на повторне вживання наркотику.

Далі настає час фізичної залежності. До цього періоду людина йде приблизно півроку. Вже не кожна доза наркотику здатна викликати приємні відчуття – її деколи не вистачає, тому потрібно її підвищити.

Хворий починає випробувальнийивать ломку. Якщо намагається відмовитися від наркотику. Різні наркотичні препарати створюють неоднакові відчуття при ломке6 вони можуть бути неприємними, хворобливими або просто нестерпними. &Nbsp;

При перших двох стадіях є можливість відмовитися від наркотиків з меншими стражданнями і дискомфортом. Наступ третий стадії не обіцяє нічого хорошого. Хвороба тільки прогресує, переростаючи в хронічний стан.

Якщо б з неї починалася залежність, то люди напевно б відмовлялися від наркотиків. Про задоволення промови уде не йде, а присутня тільки сильна наркотична ломка. Хоча лікування наркозалежності дуже непростій процес, але відмовлятися від нього не варто.

Після тривалої реабілітації та професійного підходу лікарів до хвороби, є шанс повернути людину до нормального життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ