Головна : Новини

Жіночий аромат Jour Pour Femme від BOSS

, 11:11
0 813

Вишуканий жіночий аромат від BOSS з'явився у продажу в жовтні 2013 року. Елегантна композиція була створена, щоб відобразити риси жіночої натури. Його характеризує здатність бути надихаючою, витонченої, залишатися самою собою. Boss Jour ідеальностью їх, можна назвати Гвінет Пелтроу, яка знову виступає особою цього аромату. Парфум створений на основі думок жінки в трьох особах одночасно: легкість, самовладання, натхнення. Аромат описується з білими квітами і цитрусовими акордами. Складається з пірамід композицій:

  1. Лайм і квітка грейпфрута поєднуються в променях ранкового сонця;
  2. Конвалія, білі квіти, жимолость демонструють красу і різноманітність, використовуючи єдиний колір, який представляє можливості кожній жінці;
  3. Амбра і береза ??дарують відчуття м'якої неперевершеною сили жіночності.

Великої уваги привертає до себе флакон. Стрункий і прекрасно складений, витончений BOSS створений в гармонії з ароматом. Флакон має елегантний кришталевий ковпачок, який поєднується з початком нового дня. А самим ошатним і дорогим в флаконі є, ніби ювелірна прикраса "золота стрічка" від якої неможливо відвести погляд, Особливо, коли падає на неї світло. Завдяки бездоганній майстерності, виріб виглядає приголомшливо. Витончений дизайн, цей бренд підходить ідеально для сучасних і модних жінок. Жінка, яка користується цим ароматом, абсолютно впевнена в собі, повністю розкриває свій потенціал. Дивовижний парфум змусить обертатися всіх чоловіків, повзяких пройде його власниця, змусить захоплюватися вашим цим неперевершеним ароматом.

Джерело: http://makeup.com.ua/.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ