Головна : Новини

Замовлення китайської їжі додому: традиції та особливості китайської кухні

, 00:19
0 1477

Китайська кухня – популярная і відома на весь світ кухня, яка славиться своїми традиціями, оригінальним ароматом і смаком своїх страв, особливої ??сервіровкою і манерою подачі. Враховуючи, що в Україні зовсім інші традиції, ніж у Китаї, багато наших співвітчизників, прибувши на відпочинок до даної держави, намагається відвідати ресторан і скуштувати нових делікатесів.

Однак для того, щоб поласувати чимось смачним і незвичайним, зовсім не потрібно їхати в Китай. Ресторани китайської кухні відкриті в більшості українських міст. Шеф-кухарі цих закладів - або китайці, або навчалися в Китаї у кращих майстрів. Тому, замовляючи доставку китайської їжі по Києву, можна пообідати не гірше, ніж в одном з ресторанчиків Китаю.

Гастрономічні прихильності китайців

Говорячи про китайську кухню, варто зазначити, що її традиції не є строгими канонами і варіюють від провінції до провінції. Це багато в чому пов'язано з тим, що Китай – дійсно великакраїна. Буває навіть так, що свої гастрономічні особливості в приготуванні того чи іншого блюда є в різних містах, хоча сама страва відомо з далекої давнини і існує традиційний рецепт його приготування.

Крім такої територіальної градації є кілька рис, які, навпаки, характерні для китайської кухні і не залежать ні від чого. Одним з таких факторів можна вважати те, що китайці використовують при приготуванні тільки дуже свіжі продукти. Це може підтвердити простий замовлення китайської їжі додому. Іншим – те, що при готуванні окремі інгредієнти додаються в блюдо з метою надання йому певного кольору, аромату, смаку.

Враховуючи це, не дивно, чому на більшості ринків Китаю можна зустріти у продажу переважно живу худобу, рибу, птицю, морепродукти. Спочатку іноземці дуже дивуються такому звичаєм, вважаючи варварством те, що при покупцеві можуть куплену живність умертвити і обробити. Однак викликано це лише тим,що в такому випадку покупець буде точно впевнений у свіжості купленого продукту.

До речі, говорячи про гастрономічні прихильності, варто відзначити ще одну цікавинку. Китайці можуть ходити за продуктами мінімум тричі на день. Тому ринки працюють допізна. Вся справа в тому, що тричі на день китайці традиційно питаються гарячою їжею.

У вітчизняних ресторанах, які подають китайську їжу, теж слідують даними правилами. Тому багато відвідувачів настільки звикають до смачної і свіжою їжі, що вона стає невід'ємною частиною повсякденного раціону. Благо, для того, щоб просто повечеряти з родиною, в ресторан похід не потрібно.Можна отримати китайську їжу в Києві, замовивши її доставку.

Китайська кухня – гармонія смаку і аромату

Що ж стосується смакових особливостей, то весь процес приготування їжі окрім, як творенням, і не назвеш. Справа в тому, що китайці всьому надають значение, часом навіть в такі речі, як тарілка гарячої локшини, вкладаючи прихований     сенс. Основними при цьому можна вважати дві абсолютно різні традиції.

Перша полягає в тому, що деякі страви готуються спеціальним чином, щоб зберегти початковий смак входять до них продуктів. Домогтися подібного позволяет скорочення часу термічної обробки, запікання продуктів в тесті або приготування в клярі. А друга, навпаки, прагне до того, щоб змінити до невпізнання зовнішній вигляд і смак продуктів.

Ця традиція збереглася, будучи елементом традиційної « палацової кухні & raquo ;. Подібним чином готували продукти при дворі імператора, на кухнях в будинках мандаринів і придворних. В даний час дана традиція більшою мірою проявляється в банкетної кухні. Наприклад, верхи кулінарного мистецтва вважається, якщо навіть гурман не зможе визначити, з чого зроблено те або інше блюдо.

У цьому дуже легко переконатися, якщо сделать замовлення китайської їжі в Києві. У ресторані вам можуть запропонувати свинину, що має смак і вигляд курячого м'яса, соєві шматочки, які не відрізняються за виглядом і смаком від сиру, ковбаси, яєць або шинки. Багато в чому такий ефект досягається за рахунок маринування, пассировки та інших кулінарних премудростей.

Багато дослідників китАйском культури вважають це не просто примхою пересичених життям високопоставлених осіб. Скоріше, в подібному підході до готування відбивається особливий світогляд, властиве китайцям. У будь-якому випадку, яку б їжу ви не замовили на Smachnogo.ua, вам вона обов'язково сподобається. Доставка буде виконана швидко, так що незабутню вечерю не змусить себе довго чекати. Вдалого замовлення!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ