здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чому краще лікується в клініках Німеччини

Грудень 24 2014

У сучасному світі, людина вільна вибирати свою судьбу самостійно (ну, принаймні, таке його право декларується Конституцією). Це повною мірою стосується і права на медичне обслуговування. Особливо це актуально в нашій країні, де стан медичного сектора, не просто бажає кращого, а перебуває в досить жалюгідному стані (незважаючи на плановані радикальні реформи). Тому,цілком розумним і зрозумілим є використання цього права повною мірою для організації діагностичного, лікувального та реабілітаційного процесів в закордонних клініках. Головними відмінностями від вітчизняної медицини є:

  • високий професійний рівень медперсоналу;
  • Найкраще в світі обладнання, методики і технології;
  • досить чітка система взаємин лікаря і пацієнта, яка реалізується, як завдяки професійній етиці, менталітету, так і статусу платної медицини, який виключає будь підпільні рухи тіла.

У полної мірою це можна відчути на прикладі відомих своєю пунктуальністю і педантичністю німців. оснащені найбільш передовим у Європі обладнанням та висококваліфікованим персоналом. Такий гармонійний тандем можливий завдяки поєднанню наукової та практичної діяльності, виробничій базі медтехніки (той же Siemens). Щорічно послугами клинидо Дортмунда, Мюнхена, Берліна, Гамбурга та інших медичних центрів країни та Європи, користується досить велика кількість громадян країн колишнього СРСР. Німецькі клініки мають достатньо широкий профіль, хоча існують і окремі, спеціалізовані кардіологічні, ортопедичні, онкологічні центри.

← MIZO: Асортимент і... Стаєм здоровими з БАДами... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен