Головна : Новини

Чому краще лікується в клініках Німеччини

, 11:55
0 819

У сучасному світі, людина вільна вибирати свою судьбу самостійно (ну, принаймні, таке його право декларується Конституцією). Це повною мірою стосується і права на медичне обслуговування. Особливо це актуально в нашій країні, де стан медичного сектора, не просто бажає кращого, а перебуває в досить жалюгідному стані (незважаючи на плановані радикальні реформи). Тому,цілком розумним і зрозумілим є використання цього права повною мірою для організації діагностичного, лікувального та реабілітаційного процесів в закордонних клініках. Головними відмінностями від вітчизняної медицини є:

  • високий професійний рівень медперсоналу;
  • Найкраще в світі обладнання, методики і технології;
  • досить чітка система взаємин лікаря і пацієнта, яка реалізується, як завдяки професійній етиці, менталітету, так і статусу платної медицини, який виключає будь підпільні рухи тіла.

У полної мірою це можна відчути на прикладі відомих своєю пунктуальністю і педантичністю німців. оснащені найбільш передовим у Європі обладнанням та висококваліфікованим персоналом. Такий гармонійний тандем можливий завдяки поєднанню наукової та практичної діяльності, виробничій базі медтехніки (той же Siemens). Щорічно послугами клинидо Дортмунда, Мюнхена, Берліна, Гамбурга та інших медичних центрів країни та Європи, користується досить велика кількість громадян країн колишнього СРСР. Німецькі клініки мають достатньо широкий профіль, хоча існують і окремі, спеціалізовані кардіологічні, ортопедичні, онкологічні центри.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ