Головна : Новини

Проблеми з кісточкою на великому пальці

, 22:36
0 433
Проблема, коли (так звана "кісточка") досить развітія, і далеко не нове явище. Щорічно з подібною патологією стикаються мільйони жителів нашої планети, але, як правило, в більшості своїй цього захворювання схильні жінки у віці старше 40 років. За своєю природою, кісточка - це ні що інше, як запалення суглоба (в даному випадку - плюснефалангового суглоба великого пальця ноги). У процессе розвитку захворювання, фаланги розташовуються під неприродним кутом один до одного, в наслідок чого відбувається випинання однієї з них, з подальшим розвитком запального процесу. Ступінь прояву та симптоматика патології залежать від стадії процесу, яких виділяють чотири і відрізняють за величиною кута відхилення фаланг:
  • початкова (перша) - відхилення порядку 20 градусів, що викликають суто естетичний дискомфорт;
  • друга стадія - відхилення на 20 ... 30 градусів, що викликають певний дискомфорт і біль при тривалому перебуванні на ногах;
  • третья стадія - відхилення порядку 30 ... 50 градусів, яке супроводжується відчутними хворобливими відчуттями, обмеженням рухливості;
  • четверта стадія - значення відхилення становить понад 50 градусів, характеризується сильними болями, дискомфортом, складністю в підборі зручного взуття.

Власне кажучи, незручне взуття - це один з прямих шляхів до розвитку патології, поряд з генетичною схильністю, підвищеними навантаженнями, у тому числі і зайвою вагою, наслідками травм і захворювань.
Як і в більшості випадків, пов'язаних з проблемами суглобів, вирішення проблеми можливе або хірургічним, або консерватівним шляхом (дієти, правильна взуття, ЛФК, масажі, протизапальні засоби.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ