Головна : Новини

Українцям доступні найкращі у світі протези рук

, 14:03
0 698

Не багато хто знає, що одна найвідоміших компанія з виробництва проТезов була заснована ще в 1919 році в Німеччині. Вона донині носить ім'я свого засновника Otto Bock. Філії компанії працюють у більш ніж 140 країнах світу. Така кількість представництв вимушена міра. Протез, справа серйозна і мірки під нього потрібно знімати індивідуально, тому так важливо, щоб була відповідна майстерня і можливістьвсе зробити правильно.

В Україні відділення компанії « Otto Bock » працює з 1997 року. Більшість дізнається про це тільки в силу серйозної травми. Адже якщо ви будете шукати найкращий протез, то вас направлять саме в цю майстерню. Тут допомагають у виготовленні протезів рук і ніг, ряду зовсім вже специфічніких рішень.

Найбільшою популярністю користуються протези рук. Звичайно, високі, але це пояснюється складність відтворення тонкого рухового апарату, і необхідністю індивідуалізувати кожен протез. Сьогодні компанія « Otto Bock » пропонує три модулі для відновлення різних частин руки.

• Sensor Hand. Технологія, яка розпізнає типи поверхні і відповідно до даних допомагає людині координувати свої рухи, утримувати різні предмети.

• DynamicArm. Технологія, яка передбачає наявність шарнірного ліктьового суглоба. Незважаючи на те, щопротез великий, координувати його рух буде просто з цією пропозицією.

• Michelangelo. Штучна кисть, яка дуже схожа на справжню. Схожа вона не тільки зовні, але і за своїми можливостями.

Технології вдосконалюються, і щодня з'являється щось нове. Сегодні ви можете отримати гідну заміну навіть втраченої руці. Фахівці компанії « Otto Bock » допоможуть вам досягти успіху в цьому складному завданні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ