здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

МЕДНАЙС - одна з кращих приватних клінік України

Грудень 26 2014

Конституція нашої країни головним і основополагающім завданням держави бачить забезпечення життя та здоров'я своїх співгромадян. У зв'язку з цим регламентується виключне право громадян на повну, якісну і, головне, безкоштовну медичну допомогу. На практиці ж виходить зовсім не така райдужна картина, якість надання медичної допомоги кульгає, підготовка також, рівень технологіческой оснащеності не відповідає сучасним вимогам. І головне, сучасна медицина в Україні лише на папері є безкоштовною, а на практиці, за все (від медичних препаратів до, фактично, незаконної винагороди лікаря) негласно доводиться платити пацієнтові. Вирішити цю проблему, на якісно новому, європейському рівні можна з помогою умов, які створюються в приватних клініках:

  • по-перше, в подібних закладах організована чітко побудована система оплати за послуги і підвищена оплата праці фахівців. Це призводить до того, що пацієнт чітко знає за що і   скільки платити, а фахівець зосереджується виключно на работе і професійному зростанні, не відволікаючись на подарунки;
  • по-друге, дані клініки мають істотно краще оснащення медінструментів і технікою, що дозволяє на незрівнянно більш якісному рівні проводити діагностику і необхідні маніпуляції;
  • по-третє, тут створені ісключітельно комфортні умови для перебування пацієнтів.

Однією з таких клінік на території України, є приватне медичне заклад нового типу - клініка МЕДНАЙС:. В умовах цієї клініки дуже гармонійно поєднуються професіоналізм, висока якість і комфорт медичних послуг, що надаються широкому колу клієнтів. Тут ви зможете гарантовано розраховувати, як на традиційні, так і на ексклюзивні авторські методики лікування, які не раз підтвердили свою інноваційність та ефективність. Сфера діяльності клініки включає урологічне-проктологічну галузь (проктологія, урологія, гінекологія, репродуктивна медицина, андрологія), Психологію і психотерапію, неврологію, ультразвукову діагностику, системи реабілітації, масажу, а також косметологічні послуги. Лікарі клініки МЕДНАЙС проходять регулярні стажування в кращих медцентрах Європи і активно беруть участь в   міжнародних конференціях, симпозіумах і   форумах, а при діагностиці захворювань використовують лише сучасменниє прогресивні методики і саму нову діагностичну апаратуру, що дає можливість гарантувати пацієнтам клініки медичне обслуговування найвищого рівня.

← Українцям доступні... Які є дезінфікуючі засоби  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен