Головна : Новини

Лінзи на 1 місяць: «за» і «проти»

, 20:36
0 740

Вибір лінз – відповідальна місія. Це – ваш шанс сохранить гостроту зору і знизити ризик появи і розвитку очних захворювань. На які чинники варто звернути увагу при виборі контактних лінз? І який термін дії вважається найоптимальнішим?

Термін дії контактних лінз . Тривалість періоду носіння лінз – спірне питання. Одні специалисти стверджують, що оптимальний варіант лінзи строком від 3 до 6 місяців. Це – економія грошей і часу для кожного клієнта. Але є й інша точка зору. Відповідно до неї, – найкраще рішення, оскільки ви зможете уникнути зносу лінз. &Laquo; Проблема багатьох пацієнтів в тому, що вони забувають дату, коли вони купували лінзи. У підсумку, багато носячит лінзи, розраховані на 3 місяці до переможного – поки очне яблуко не запалитися, а очі не почнуть піч & raquo ;, — відзначають офтальмологи. З контактними лінзами на місяць ви можете уникнути подібної помилки – ви можете змінювати лінзи раз на місяць – в день зарплати, наприклад.

Ціна підпроса . Вартість контактних лінз – ще один камінь спотикання. Для багатьох українців контактні лінзи за 100-200 гривень – справжня розкіш. Але, з іншого боку, це ваше здоров'я, на якому не варто економити. Тим більше, що сьогодні ви можете підібрати широкий асортимент контактних лінз за доступною ціною на порталі «Будинок оптики & raquo ;:.

На будь-який смак . В даний час в каталозі товарів « Будинку оптики » кожен покупець знайде контактні лінзи, які підходять саме йому. У числі представлених товарів:

- стигматичні;

- торичніие;

- мультифокальні;

- кольорові;

- відтінків контактні лінзи.

Завдяки їм ви зможете не тільки поліпшити зір, але і підкреслити свою індивідуальність!

Купуйте якісніе контактні лінзи в « Будинку оптики » &Mdash; подаруйте собі шанс бачити світ у всій красі!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ