здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Реабілітаційний центр "12+"

Грудень 29 2014

Будь-яке суспільство в тій чи іншій мірі залежно від умов существования. Саме тому, суспільство в усі часи можна було охарактеризувати наявністю якого-небудь системного захворювання або залежності. Наш час тут абсолютно не виняток, оскільки, навіть реально високий рівень медицини й освіти населення, не гарантує позбавлення від усіх недуг. Навіть більше, суспільство в сучасному його вигляді, самоє заручником свого стилю існування. Тобто, високий рівень розвитку, всеосяжне поширення інформації, вседозволеність, підвищені психологічні навантаження ведуть до того, що негатив потрібно чимось купірувати. А як це буває найчастіше, інструменти ці далеко не позитивні. Такі проблеми, як наркоманія та алкоголізм єсправжнім бичем сучасного суспільства. Складність проблеми полягає в тому, що залежність розвивається стрімко, а от позбутися від нього часом просто нереально (принаймні в сучасних умовах. Одна з найбільш ефективних на сьогоднішній день, методик позбавлення від залежностей - це методика "12 кроків". Вона має величезну популярность і поширення в США, де дані процеси здійснюються на державному рівні. Його успішно застосовують і в Україні, зокрема, в реабілітаційному центрі "12+" в місті Рівне:. Свою ефективність він підтверджує ось уже протягом 12 з гаком років роботи. Їх методика спрямована не тільки на реабілітацію, а й на поліпшення психологической стійкості, адаптацію в суспільства.

Переваги центру "12 +":

  • найнижча ціна серед професійних реабілітаційних центрів;
  • моніторинг роботи центру Європейськими аудитами і Американськими кураторами, що дає можливість тримативисокі стандарти в реабілітації наркоманів, алкоголіків, ігроманів;
  • центр надає повний спектр психотерапевтичних послуг пов'язаних із залежністю;
  • дотримується строга анонімність;
  • "12+" є одним з небагатьох центрів, який офіціально оформлений як психотерапевтичний реабілітаційний центр;
  • кращий персонал європейського уровня.                                  
← Способи відбілювання зубів Особливості електричної... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен