Головна : Новини

«Я зважилася на корекцію малих статевих губ і жодного разу не пошкодувала про це!»

, 17:03
0 448

Багато хто говорить, що всі дівчата занадто недовірливі і завжди знайдуть проблему там, де її немає і в пОМИН. Але це не мій випадок – про те, що у мене розмір малих статевих губ не в межах норми мені не раз говорили гінекологи різних поліклінік.

Але одна справа самої здогадуватися про проблему, інше — упевнитися, що твої підозри виправдалися. Після цього я втратила впевненість у собі, постійно думала, Що зі мною щось не так. І, як результат, розставання з хлопцем через мої комплексів.

Після цього я сказала собі: « Стоп! Треба щось змінювати у своєму житті і усувати проблему! &Raquo;.

Можете вважати це щасливим збігом обставин, але тоді мені потрапила на очі реклама центру « Естетична хірургія & raquo ;. На прийом до фахівця я записалася вже на наступний день. А далі була. Мені пояснили, що збільшені малі статеві губи – це суттєвий недолік, який потрібно усунути. Я погодилася на операцію, не замислюючись, оскільки хотіла змінити своє життя.

Що ще мене вразило? Уважність лікарів, ставлення з розумінням, ввічливість, турбота. Зараз з подібним ставленням рідко стикаєшся.

Що ж стосується самої операції, то в ній немає нічого страшного. Вона триває 15 хвилин під впливом внутрішньовенної анестезії. Потім – реабілітаційний період. Він триває всього пару тижнів. Якщо виконувати всі рекомендації лікаря, то ви можете повернутися до активного статевого життя через місяць після операції. За рахунок посиленого кровообігу післяопераційні рубці швидко гояться.

Зізнаюся, що після операції моє життя змінилося. Я стала відчувати себе впевненіше, я більше не соромлятьсясь своєї наготи і можу повністю розкритися перед своїм партнером, без побоювань, що він щось помітить або щось скаже. Я стала розкутою і більше пристрасною.

Усім дівчатам, які помітили цей недолік, я раджу якнайшвидше позбутися його і почати жити на повну котушку!

Ірина, Київ

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ