Головна : Новини

Бездоганна хода не мрія, а реальність!

, 16:58
0 383

Порхающая походка – це перше, що привертає оточуючих. Це – ваш шарм, впевненість в собі і головний секрет чарівності. Але, на жаль, про це багато хто може тільки мріяти. Причина – в больових відчуттях при ходьбі. Як їх усунути і подарувати собі радість пересування?

Вибираємо ортопедичний центр

Перший крок на шляху до успіху – вибір ортопедичного центру. Тут ви можете розраховувати на:

- повноцінне обстеження;

- консультацію грамотного фахівця;

- отримання цінних рекомендацій по улучшению своєї ходи.

На сьогоднішній день один з центрів, який ідеально підходить під цей опис, є. Тільки тут ви можете розраховувати на консультацію кваліфікованого ортопеда-травматолога, дитячого ортопеда, пройти комп'ютерну діагностику стоп і встановити справжню причину больових відчуттів під часходьби.

Методи лікування

Усунення дискомфорту під час ходьби – тривалий процес. Він включає в себе комплекс процедур. У їх числі:

- лікувальна гімнастика;

- масаж;

- мануальная терапія;

- вибір « правильній » взуття.

Вибір ортопедичного взуття

Цей пункт лікування – один з найважливіших. Завдяки правильно підібраного взуття, ваша хода стане легкою, а ви позбавитеся від дискомфорту під час ходьбии.

У центрі « ортофена » ви зможете підібрати дорослу і дитячу ортопедичне взуття, а також спеціальні ортопедичні устілки, завдяки яким ваша стопа буде в правильному положенні, а ваша хода буде поліпшуватися на очах.

Чому важливо приділити цій проблемі повинне увагу? Багато хто впевнений, що дискомфорт під час ходьби – це недовірливість і вигадки. Насправді, це – серйозна проблема. Для вас важливий кожен день. Упустивши момент, коли ви можете виправити проблеми зі стопами за допомогою ортопедичного взуття, ризикуєте отримати цілий букет захворювань опорно-рухового апарату.

Один дзвінок в центр « ортофена » і вже через пару тижнів ваша хода буде вище всіх похвал!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ