здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Безкоштовні та платні дошки оголошень в інтернеті

Грудень 30 2014

Якщо ви не перший день користуєтеся інтернетом, то знаєте,що є маса сайтів, які називаються "дошки оголошень". Це онлайн ресурси, на яких можна опублікувати свої пропозиції про продаж, покупку чого-небудь або надання послуг. Розбивка на категорії дозволяє помістити оголошення у відповідний розділ для зручності пошуку. В цілому це досить корисні ресурси: як для бізнесменів, так і для звичайних громадян. Звичайним громадянам допоможе продати непотрібні речі (одяг, меблі, побутова техніка) або знайти якийсь рідкісний товар. А підприємці можуть використовувати ці ресурси як додаткову рекламу. У підсумку все в плюсі.

Говорячи про дошках оголошеннях, не можна не відзначити, що вони бувають безкоштовними і платнимі. І дуже часто обидва варіанти об'єднані в один. А яка різниця між ними? Давайте розберемо. Перш за все, варто відзначити, що відмінності між платними і безкоштовними оголошеннями в чому будуть залежати від політики самого сайту. Але є загальні елементи, характерні для всіх. По-перше, це безпосередньо оголошення. У випадку з безкоштовним вариантом у вас можуть бути обмеження по кількості додаються фотографій, розміщених посилань в реченні (наприклад, посилання на сайт компанії) і за обсягом тексту. У платного варіанту їх, як правило, немає. По-друге, терміни публікації. Щоб подати безкоштовне оголошення потрібно пройти модерацію, яка може зайняти як пару годин, так і кілька тижнів. А ось платні оголошення з'являються практично миттєво. По-третє, розміщення. Найчастіше безкоштовні пропозиції поступово йдуть на інші сторінки вглиб каталогу, так як їх зміщують нові. В результаті знайти їх можна лише при безпосередньому пошуку. А ось платні оголошення розміщуються на головній сторінці і видно практично всім відвідувачам сайту.

← Особливості електричної... Бездоганна хода не мрія а... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен