здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Медичний туризм в Німеччину

Грудень 31 2014

Кожен з народів світу відрізняється своїми якимись особеннимі рисами загального характеру, тобто, менталітету. Наприклад, українці славляться своєю щирістю і гостинністю, італійці - своїм гарячим характером, а німці - своєю педантичністю, завдяки якій, економіка Німеччини є однією з найбільш стабільних в світі. Причому, слід зазначити, що подібна педантичність стосується всіх сферекономіки та громадській діяльності, в тому числі і медицини. Це дозволяє домогтися значних успіхів в якості надання медичних послуг. Крім того, не слід забувати, що надання медичної допомоги - це досить комплексний процес, який складається з кількох найважливіших складових:

  • квалифікація лікарів. У цьому плані, Німеччина взагалі є одним зі світових лідерів, оскільки тут створені одні з найбільш оптимальних умов для високоякісної підготовки медичного персоналу. Широке поширення великих університетських медичних комплексів розташовує до безперервного зв'язку між теоретичної та практичної базами знань;
  • Технологічне оснащення лікувального закладу. Тут Німеччин теж не пасе задніх, як мовиться, оскільки клініки постійно оновлюють свій парк обладнання, щоб відповідати найсучаснішим вимогам і можливостям діагностики та лікування;
  • Державна і муниціпальная політика у медичній сфері. На відміну, скажімо, від тієї ж України чи Росії, система медицини будується на страховому принципі, лікарі отримують солідні зарплати, все прозоро, а значить дозволяє уникнути зайвої, непотрібної паперової тяганини і непорозуміння між лікарем і пацієнтом, яке так приїлося в наших реаліях.

Виходячи з усього вище сказаного, не дивно, що в Німеччині поширений такий вид туризму, як медичний. Простіше кажучи, людина, скажімо, той же українець, білорус, росіянин і т. Д., Направляється до Німеччини у відпустку. Але дане подорож може супроводжуватися різними моментами, характерними туристичній поїздці (например, екскурсіями), а основі своїй воно призначене для цілеспрямованого медичного обстеження і, якщо буде потрібно, якісного та комплексного медичного обслуговування (реабілітація або). Клініки Німеччини мають досить широку спеціалізацію і дозволяють здійснювати високоякісне, а часто і унікальне, медобслуговування в області кардіологіі, онкології, нейрохірургії, ортопедії, педіатрії і т. д.

← Мобільний салон краси Спеціальний одяг в Іваново  
Переглядів: 334
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен