здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Ентопротезірованіе суглобів в центрі Фрідріхсхафена

Січень 07 2015

Людина може вважати себе повноцінному, коли всі його органи і системи функціонують в повному обсязі. Але далеко нерідкість ситуації, коли ті чи інші системи перестають функціонувати, частково або повністю. У цьому випадку виразно знадобитися проведення спеціальних медичних заходів, спрямованих на відновлення втрачених функцій. Приміром, якщо людина втрачає будь-яку зі своїх кінцівок, можливим варіантом вирішення проблеми може стати виготовленение і установка штучного протеза. Але далеко не рідкісні випадки, коли заміна може знадобитися і всередині організму. У даному випадку мова йде не про трансплантацію органом або систем, а саме про протезування. Наприклад, таке захворювання, як остеопороз, фактично неминуче веде до необхідності протезування тазостегнового суглоба. Подібнийхід може бути використаний і для інших суглобів, які, з тих чи інших причин, втратили свою рухливість. Оскільки потрібно виготовлення та встановлення внутрішнього аналога суглоба, дана операція буде мати назву. Особливо великого успіху на цьому терені добилися ортопеди однією з провідних німецьких клінік - Фрідрихсхафена, розташованихой в однойменному місті. Це одна з найстаріших клінік, не тільки Німеччини, але й світу. Фахівці клініки володіють заслуженою пошаною і авторитетом, який вони неодноразово підтримують. Їм належать революційні методики лікування в області ортопедії, в тому числі і в області ендопротезування різних суглобів, а також після операційної реабілітаціі.

← Німецький центр планування... Вітамінний комплекс Біотин... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен