Головна : Новини

Що таке мочеприймальник і які вони бувають

, 10:22
0 795

Згідно зі статистичними даними, велика кічество людей проходить стаціонарне лікування, багато хто перебуває в реанімації, урологічних відділеннях. Коли треба взяти сечу для проведення аналізу у лежачого хворого, або у людини урологічне захворювання яке призвело до нетримання сечі, існують спеціальні пристосування - сечоприймачі.

У наш час сечіприймачі (в народі отримали назву качка) - дуже поширені, і часто вживані пристосування, які використовуються тільки для збору сечі. Качка дуже зручна особливо для лежачих хворих, так як не треба піднімати таз, тому що це велика проблема для людей після важкої операції або травми таза.

У наше час на підприємствах медичного обладнання   випускаються сечоприймачі з різних матеріалів (поліетилену, гуми, капрону, нейлону і т. д.). Існують сечоприймачі зі скла. Найзручнішими у застосуванні є сечоприймачі з поліетилену. У торговельній мережі можна придбати сечоприймачі різного типу (для чоловіків, жінок і дітей), Залежно від анатомії чоловічої та жіночої сечовидільної системи. Також є тако вид мочеприемников, як стома - це коли під час операції, створюють штучний отвір, між порожниною органу і зовнішнім світом. Лідером на ринку мочеприемником є ??Дацкая компанія Coloplast, яка вже боле 50 років випускає високоякісну продукцію медичного призначення. До речі, в Москві та інші сечоприймачі Coloplast можна купити в інтернет-магазині MEDPULT . RU .

В залежності від свого призначення розрізняють сечоприймачі таких видів:

  • Приліжкові (качка) – застосовують при догляді за лежачими хворими;
  • Стома - застосовуються після стомірующіх операцій;
  • Браслети на (носяться) –застосовують для хворих, які ведуть звичайний спосіб життя але в силу обставин мають деякі проблеми з мочевипусканіем;
  • Дитячі сечоприймачі – застосовують при взятті сечі на аналіз у маленьких дітей.

Залежно від стану хворого застосовується сечоприймачібагаторазові й одноразові. Якщо хворий знаходиться в дуже важкому стані його рухи обмежені, доцільно застосовувати багаторазовий мочеприймальник з поліетилену. У міру одужання хворого при відновленні його життєвих функцій (починає самостійно ходити та обслуговувати себе) мочеприймальник замінюють на одноразовий.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ