Головна : Новини

Як прискорити ріст волосся

, 20:27
0 830

Жінка - це та прекрасна половина людства, которая надихає другу, сильну половину на часом божевільні подвиги. Природно, для цього необхідно володіти певною харизмою, умінням і природною красою. Одним з головних моментів, на які моментально звертає увагу будь-який чоловік, є жіноче волосся. Сучасні модниці роблять зі своїм волоссям всілякі маніпуляції, підривзают, фарбують, завивають. При наявності сучасних засобів та інструментів, можна зробити неймовірну зачіску для будь-якої довжини волосся, але особливо цінуються саме довге волосся. Все, як у минулих легендах, в яких оспівується небачена краса слов'янських дівчат, які одягали часом косу до пояса і більше. Сьогодні подібна довжина волосся - рідкість, а причини етому цілком прозаїчні, пов'язані з тим способом життя, який веде більшість сучасних жінок і дівчат. В тій метушні, яка щодня переслідує представниць прекрасної статі, часто не вистачає достатнього часу, для того, щоб повною мірою доглядати за своїм волоссям. До того ж росту волосся часто перешкоджають генетичні та біологіческіе причини, неправильне харчування, хвороби, які призводять до того, що волосся починає сект і ламатися, а це вже ні в які ворота не лізе з точки зору ефектності образу. А деяким жінкам просто на просто не вистачає терпіння, щоб правильно доглядати за довгим волоссям. Тим не менш, всього кілька простих порад можуть кардінально змінити ваше ставлення і до себе, і до свого волосся, і роздобути здорову, густу і довгу косу.

Багатьох від ідеї обзавестися довгим волоссям відштовхує час, який необхідно для того, щоб відростити довгу шевелюру і вищезгадані труднощі, які змушують, то й справа, коригувати довжину вілос. Для того, щоб збільшити швидкість росту волосся, захистити, і наситити корисними речовинами, необхідно чітко розуміти, чому подібне відбувається. Первісна причина ламкості волосся в недостатньому рівні поживних речовин і, як наслідок, недостатньому кровообігу.

Поліпшити рівень кровообігу можнавикористовуючи різні поживні масла, виконуючи прості процедури масажу, йоги тощо.

Значно сприяє поліпшенню ситуації правильний і своєчасний догляд за волоссям, відсутність стресів. Також, можна додатково використовувати природні речовини, які є стимуляторами росту волосся (перцева настійка, розмарин, чай і т. п.).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ