здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як лікують сколіоз у дорослому віці

Січень 14 2015

Наш організм є композитом з безлічі життєво важливих органів і систем, що працюють в комплексі, дополняя і компенсуючи роботу інших. У цьому разюче точному симбіозі, хребет грає одну з найбільш важливих ролей. Хтось може сказати, що найбільш важливим органом є головний мозок, для когось, найважливіше серце, печінку чи нирки. При цьому роль хребта - це все одно, що роль опорного півзахисника у футболі - темною коніки, що виконує величезний обсяг роботи, яка в принципі не так вже й помітна на тлі інших систем. Хребет - це базовий елемент, як нервової системи, так і опорно-рухового апарату. У разі нервової системи, хребет грає роль такого собі колектора, який збирає сигнали від усіх органів і систем, за допомогою нейронів, а потім передуючої їх на обробку в головний мозок - якийсь посередник, сполучна ланка. У випадку з опорно-руховим апаратом, хребет грає роль певного лонжерона або балки, до якої кріпляться шарнірними з'єднаннями (суглобов) інші елементи скелета. У процесі життєдіяльності, хребет, який сам по собі є сукупністю визналиенних елементів (хребців), може піддаватися розвитку різних патологій, що міняють його базову просторову конфігурацію.

Серед них, найбільш відомим і поширеним є сколіоз, тобто бічне викривлення хребетного стовпа. Ця патологія є досить поширеною в дитячому віці,в період від 6 до 15 років. Тоді, внаслідок стрімкого розвитку організму, а значить і відсутність сформованої реакції стійкості до впливу зовнішніх факторів, внаслідок тривалих і неприродних для хребта навантажень, він починає викривлятися. Незважаючи на фактичну асоціацію з періодом дитинства, нерідкі випадки розвитку сколіозу і під дорослом періоді. Тут механізми розвитку в принципі подібні: якщо в дитячому віці міжхребетні диски ще недостатньо стійкі і пружні, то у людей старшого віку вони, навпаки, фізично втрачають свою пружність.

Дорослий сколіоз прийнято ділити на кілька типів, з причини виникнення: ідіопатичний (безвизначених причин), вторинний (розвивається, як ускладнення хвороб).

відбувається за схемою, яка застосовується для всіх захворювань ортопедичного і неврологічного профілю: консервативне (медикаменти, ЛФК, процедури, носіння корсета) і хірургічне (радикальне усунення проблеми, що застосовується в крайньому случаї).

← Як прискорити ріст волосся Стоматологічна клініка... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен